Älkää antakao valtaa islamisaatiolle ja mielivallalle!

Nyt on erittäin tärkeää äänestää EU- vaaleissa, jotteivät SDP:n ja vihervasemmiston muslimimieliset pääse edustamaan Suomea. Jerusalem Post kirjoittaa jo suomen homofobisesta ja antisemitistisestä SDP:n kansanedustajasta. Huolehtikaa, että jokainen kynnelle kykenevä äänestää Perussuomalaista.
SDP:n naiset on puhuttu ympäri islamisaation kannattajiksi. SDP:n perinteiset kannattaja duunarit, nyt on syytä varmistaa omat työpaikat ja äänestää Perussuomalaisia. On myös hyvä varmistaa, että jatkossakin pääsette autolla matkaan.

Eduskunta osittaa mielivaltaa siirtämällä toiseksi suurimman puolueen RKP:n toivomuksesta pois omilta paikoiltaan. Siirtoon ei ole mitään järjellistä syytä ja RKP:tä pitää alkaa näkemään vastapuolena. RKP:n politiikkaa on hyvä vastustaa arkielämän päätöksillä.
Helpointa on jättää ostamatt mitään mikä viittaa ruotsin kieleen. Hesarin tilaus perukaa!!!!
MTV3:n sijaan katsokaa vaikka Netflixiä. Strömsötä ei pidä katsoa, jotta saadann pois ruudusta.

Ainoastaan äänestämällä voit vaikuttaa!!!!! Kaiva jokainen änioikeutettu uurnille, mielivalta on saatava loppumaan.

13

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä se persunuori sekoilee?

    • Anonyymi

      https://www.hs.fi/politiikka/art-2000006090816.html?utm_campaign=tf-HS&utm_term=1&utm_source=tf-other&share=7b3e87af1c72f8137f6ab8b64d485b27

      SDP jatkaa kansalaisten sumuttamista. He yrittävät laannutta syntynyttä kohua siirtämällä terve mies sairaalaan. Nyt on tärkeää, eettä valehtelua ja asioiden pimittämistä ei paineta villaisella.

      Antti Lindtman on vastuussa siitä, että al-Tae on ehdokkaana. Toki myös viime kädessä toinen imaami Antti Rinne. Suommea ei voi antta islamisaation maaperäksi. Halla-ahon varoitukset pitää ottaa vakavasti. SDP:n suojeluksessa Suomessa voi olla terroristi solu sammutetuin lyhdyin.
      Al-Taee on yhteyksissä Iraniin ja sitä kautta Venäjään!

    • Anonyymi

      SDP!!! Asiiat pitää hoitaa ja ratkaista, vaikka yksi mies on sairauslomalla. Pää puskaan ei auta!
      Kansa äänestää EU_vaaleissa, eikä äänestä muslimimyönteistä demaria

    • Meidän on nähtävä suomalaisten toimiminen rauhanvälittäjänä uusin silmin.
      Martti Ahtisaari sa Suomelle positiivista huomiota, mutta al-Taee on nyt romuttanut koko glorian.
      Suomi ja GSMI nähdään nyt alustana antisemitismille ja uhkana Israelille.
      Al-Taee on liittänyt Suomen Venäjän ja Iranin rintamaan ja SDP tukee voimakkaasti.
      SDP:n ja vihervasemmiston muodostama hallitus on estettävä!

      • Ahtisaari mene kakalle.


    • Anonyymi

      Perusnuori puhuu asiaa. Äänestän nyt persua Eu- vaalissa. Ei tässä muu auta, kun omakin puolueeni on sokea. Nuorissa on tulevaisuus.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      al Taee on pelkkä juutalaisvastainen eikä siis hänellä ole tarkoitus ajaa suomalaisten asiaa
      eikä juutalaisvastaisuudella suomalaisten asiaa ajeta

      kauna ja viha ei siis pojasta poistunut kotouttamisessa eikä koulunkäynnissä Suomessa
      mutta tietenkin nyt hän suree hyväpalkkaisten työpaikkojen loppumista
      (arvaus: lähtee Suomesta lopuksi?)
      Kotouttaminen ja kolunkäynti Suomessa ei poista perheen luomaa juutalaisvihaa

      Suomalaiset tukevat demokraattisen Israelin politiikkaa valtaisaa ympäröivää epädemokraattista arabiliittoutumaa vastaan jonka lankoja vetelevät muslimien Iran ja Turkki ja kommunistisen koulutuksen saanut Kremlin johto

      Iranin armeija (sen osa vallankumouskaarti) on nimetty terroristijärjestöksi USA:ssa

      Kun al Taeella ei ole mitään tulevaisuutta politiikassa ja neljä vuotta piinaa eduskunnassa hän sairastui ja se siitä urasta (voi olla että paapomisen jälkeinen haaksirikko luo katkeruuden suomalaisia kohtaan siten ettei kestä elää Suomessa)

      Jos sitten suomalaisten asian ajamisesta saa tuomion niin eipä se ketään kaada vaan
      ihminen vain vahvistuu Svinhufvud, Ryti, Halla-aho ...
      https://www.suomenuutiset.fi/valheet-siivittivat-hussein-al-taeen-eduskuntaan/

    • Anonyymi

      jos teille tarjotaan postimyynnissä lapsivaimontilauslomaketta älkää täyttäkö
      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1ffb1a59-9dc8-44be-bab7-83f356b7e1df

      28-vuotiasta irakilaistaustaista miestä syytetään törkeästä lapsen seksuaalisesta hyväksikäytöstä, ihmiskaupasta tai vaihtoehtoisesti törkeästä vapaudenriistosta, väärennyksestä, pahoinpitelystä ja törkeästä raiskauksesta

    • Paavo Väyrynen saa ääneni eurovaaleissa.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Luultavasti al-Taee on poistunut maasta Irakiin. SDP ei ilmoita ennenkuin on koonnut hallituksen. Vääryys ja vilppi on SDP: n linja!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      81
      2070
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      21
      1905
    3. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1517
    4. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      35
      1499
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      212
      1438
    6. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      36
      1329
    7. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      27
      1128
    8. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      90
      1076
    9. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      916
    10. Aivottomat

      Illalla yritin nukkua vuokratalossa. Klo 22.30 - 24.00 välillä 5 autoa ajoi rapun eteen, nuoria kuskaten. Eikö tule mie
      Kuhmo
      23
      857
    Aihe