Kun ketjussa teille vastaa joku sinulle tuttavallisesti tunnistaneena. Sopii tapaamisia ja juttelee miten kivalta näytit ja rakastaa sinua takaisin. Hän on Aitoriitta/hannuristojiimies.
Jos haluatte hänen kanssaan palstasuhteen jatkakaa hempeilyänne, jos ette lopettakaa siihen paikkaan
Jos haluatte hänen kanssaan palstasuhteen jatkakaa hempeilyänne, jos ette lopettakaa siihen paikkaan
Vastaukset 2
Vanhimmat
Eikö hannuristojiimies ole mies sen kuvan olen saanut mitä joskus sen kirjoituksia olen erehtynyt lukemaan. Aitoriitasta en osaa sanoa mitään massaan häviävä.
Niinpä, niin Yrittääköhän epätoivoisesti saada edes yhden palstasuhteen. Tässä nyt yksi vastaus vastenmieliseen viestiin. eikä jatkossa tule enää kommentteja.