Villahousut jalkaan kapiksen tanhuihin :)

363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä tupa lienee kansoitettu Etelä-Suomen tanssivan nuorison toimesta sen verran tiiviisti, että tuskin vilu tulee, mutta ei jaksa lähteä katselemaan kauniita neitokaisia. Liian ruuhkaisaa minulle.
Hauskaa iltaa sekä siellä että jossain muualla tanssi-iltaa viettäville.

Äänestä

Kyllä nuoret tarkenee, vauhtia ja vaarallisia tilanteita riittää. Toivottavasti tupa on yhtä täynnä kuin avajaisissa. Ei ole perjantaille lavatanssi kilpailijoitakaan.
Tanssikaa ja pitäkää hauskaa.

Äänestä

Oli kuumat tanssit!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja paidat höyryy :D

https://www.foreca.fi/Finland/Tuulos/details/20190503

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu