Kiteeläiset, oletteko

huomanneet teihin kohdistuvaa kummallista lämpöä, esim. Kytäniemessä?
Lämmitys on ns. Wivi -linkityksen keinoin pidettyä radioaalto -lämpöä.

Samoin, käykö silmiinne oudosti häikäisevää valoa,sekin on tätä, pääasiassa venäläisten ylläpitämän kys verkon sähkömagneettista, infrapuna valoa..

Vaatikaa ympäristökeskusta tutkimaan terveyshaitat, se on heidån velvollisuus jo elinympäristön turvallisuuden takaaman lain puitteissa.
6101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

www.mobiilijaterveys.fi/assets/5G-Kysymyksi-ja-vastauksia.pdf

Kuumenenminen on linkin tarkoittamaa radioaalto lämpöä.

Äänestä
  • Onko korvanne ruvenneet soimaan kummallisesti tänä aikana kun olette huomanneet kehoonne kohdistuvaa kummallista lämpöä, niskaan jne.?
    Opistontiellä iäkäs nainen sai yhtäkkiä tällaisen korvien soimis, sihinä kokemuksen joka jatkui, ja hänellä todettiin viimein Parkinsonintautiin soveltuvia oireita eli tasapainohäiröitä jne, mutta pään kuvauksissa tautia löytynyt....
    Eräillä muillakin asukkailla ilmeni sähkömagneettisen säteilyn oireita (radioaallot on kys säteilyä), ruokahaluttomuutta, laihtumista, jne.

    Kuka näitä keskittymiä valvoo virallisilla mittauksilla, säteilyturvakeskusko , vai on asumisterveys ympäristökeskuksen valvontan kuuluvaa aluetta. myös .kuntien terveystarkastajat ovat sitä varten palkattuja..

    Äänestä

Muuta ihmeellistä en oo huomannut, kuin että on ruvennut viimeaikoina seisomaan kulli tavallista herkemmin. Johtuneeko keväästä vai sitten noista säteilyistä?

Äänestä

Siitäkös se miun jatkuva pillunmärkyys johtuu?

Äänestä

Kiteellä asuu rikollisliiga, joka tunkeutuvat naapurien tietokoneille, ja ketjuttavat WiFi linkittämällä koneita ja toiselle käyttäen radiosignaalia ja infrapunaa kuvien siirtoon., (niiden joita he ovat salakuvannee) , tähä toimintaan tarvitaan myös suuriakkuisia koneita esim, traktori, kuorma-auto, mönkkäri tai muu sellainen, sanon niitä lisävirtaseksi. Nämä ovat todennettavissa, ulkomaalaisia ja suomalaisia ulkomaalaisia ja erirotuisia, kaaleja jne.

Äänestä

Kesälahdella ja Kiteellä toimii trolli tehdas, valehdellaan ja levitellään perättömiä puheit. Asuin vähän aikaa Kesälahdella rivitalossa ja huomasitteko kukaan epätavallista auto liikennettä rivitalo alueella, kertokaa siitä ja kertokaa miä mitä valheita siellä jaettiin asukkaille..
Nämä seurailijat ovat rikollisia koska osallistuvat WiFi linkitykseen ja rikollisverkon ylläpitoon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

huomanneet teihin kohdistuvaa kummallista lämpöä, esim. Kytäniemessä?
Lämmitys on ns. Wivi -linkityksen keinoin pidettyä radioaalto -lämpöä.

Samoin, käykö silmiinne oudosti häikäisevää valoa,sekin on tätä, pääasiassa venäläisten ylläpitämän kys verkon sähkömagneettista, infrapuna valoa..

Vaatikaa ympäristökeskusta tutkimaan terveyshaitat, se on heidån velvollisuus jo elinympäristön turvallisuuden takaaman lain puitteissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu