Huolimatta unisesta maahantuojasta suzukin voittoputki jatkuu. Ensirekisteröinnit ovat kasvussa mikä kertoo sen että ihmiset luottavat suzukin laatuun. Ohjauskin on aivan tämänpäivän parhaimmistoa ja legendaarinen kestävyys on iskostunut suomalaisiin. Hyvä suzuki!
Suzukin voittoputki jatkuu
Anonyymi
10165
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Nelivetosena oiva värkki jos märkää lunta tulee koko kesän syksyyn asti?
Maaseudun ihmiset ovat vissiin heränneet ostamaa neliveto Suzukia, sinne se sopiikin, mutakaisille teille.
Näppärä myös kaupungissa eikä talvella aurausvallit pysäytä menoa ja kesällä mökkitien liejut ei hetkauta Suzuki kuskia.traileri nousee vedestä ilma pyristelyä .jja viatkaäan ei vaivaa Suzukia,kohtuu pieni ruokainen nelikoksi.huollot edullisia ja listaa vois jatkaa, mutta eiköhän mömmön syöjät ja vemppaajat jo tästäkin saa tarpeeksi tuulta purjeisiinsa t.synnove täti
Vm 17 ässä alla ei mitään vikoja on se vaan hyvä
joo, ei näistä kannata huudella, eihän maahantuojakaan näe tarpeelliseksi edes mainostaa Vitaraa ja kaupaksi käy ilmankin. Hyvää ei tarvitse kehuskella.
Ihan kelpo pirssi hintaisekseen hilavitkuttimiakin on ihan tarpeeksi ja ne vielä toimiikin, ei mulla muuta
Olin mukana kun kaveri teki kaupat uudesta Vitarasta. Ajoin koeajolenkllä osan matkaa ja yllättävän hyvä ajettava tuossa hintaluokassa. 1.0 turbo tuntui aivan riittävän tehokkaalta. Kulkee kevyemmin kuin vanha 1.6.
Varusteina kaista-avustin ja kuolleen kulman varoitus uutta.
Voisin ostaa itsekkin Vitara, mutta kun on itellä alla vähän kalliimpi auto, on sitä vaikea saada vaihdettua halvempaan. Ehkä sitten 5 vuoden kuluttua.
Joo hyvin on pelittäny Vitara mullakin liki 3 vuotta RaPe
Vm 17 vitara automaatti laatikolla ollut vaivaton ja viaton pirssi kohta ekalle leimalle kevyin mielin kuuluvat olevavan katsastus tilastojen parhaimmistoa,en vielä suunnitele vaihtoa oottelen josko tulee vähän isommalla peräkontilla varustettua mallia on vähän ahdas kahdelle isolle koiralle
Vitara on ihan ok maalla, taajamissa ja kaupungeissa mutta ei maanteillä.