MB c 200 kompressori.

Ostin vuosi sitten kyseisen auton. Ajettu 12000(satakaksikymmetä tuhatta tkm.) Mutta heti sadan kilometrin jälkeen posahti ajonestolaite . Hehehe korjaus maksoi 885 €. Auto on vuosimallia 2008. Onko kokemuksia.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On kokemuksia, piparia saatu monta kertaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ostin vuosi sitten kyseisen auton. Ajettu 12000(satakaksikymmetä tuhatta tkm.) Mutta heti sadan kilometrin jälkeen posahti ajonestolaite . Hehehe korjaus maksoi 885 €. Auto on vuosimallia 2008. Onko kokemuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu