Röpötys pakoputkessa

Kun kaasuttelen paikallaan niin kierrosten laskiessa putkessa kuuluu sellainen röpötys, aivan kuin sinne putkeen tiputtaisi nestettä. Putken päästä ei kuitenkaan tule mitään tai haise mitenkään oudolle. Mitähän voisi olla?
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei kannata huolestua, ihan normaalia hernesoppapäivänä.

Äänestä

Ei paikallaan pidä kaasutella kuin aggregaattia.

Äänestä

Mikä mopedi merkki sulla on siellä haarojen välissä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun kaasuttelen paikallaan niin kierrosten laskiessa putkessa kuuluu sellainen röpötys, aivan kuin sinne putkeen tiputtaisi nestettä. Putken päästä ei kuitenkaan tule mitään tai haise mitenkään oudolle. Mitähän voisi olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu