Eikä mikään ihme kun joukkueessa on näitä lassekukkosia...
Kärpät ei pärjännyt
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan sama. Ei vaikuta elämääni mitenkään. Eikä olisi vaikuttanut, jos olisivatkin pärjänneet.
- Anonyymi
Sama rienausviesti kuin oli ennen viime olympiakisoja. Minkähänlainen tyyppi aloittaja on? Varmaan kateellinen? Eikä ole sinun asiasi miten pelaavat. Järki herätys huom!
- Anonyymi
Kolme pelaajaa MM joukkueeseen, kaikki Kärpistä! Ei yhtään HPK:sta.
Itkettääkö? - Anonyymi
Kukkohan on pitkän kiekon erikoismies! Älä parjaa.
- Anonyymi
Runkosarjan ylivoimainen ykkönen ja SM hopeaa. Avaaja on varmaan näitä potkupalloilijoita kun ei jääkiekosta mitään ymmärrä.
- Anonyymi
Kukkosen tilalla olisi pitänyt olla taidokkaampi pakki.
Silloin olisi Kärpät menestynyt.- Anonyymi
Ei liiku luistin, ei pelaa kädet, ei pelaa aivot
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei liiku luistin, ei pelaa kädet, ei pelaa aivot
Mutta silti olet muka asiantuntijana täällä viisastelemassa? :)
- Anonyymi
Aika moni joukkue jäi kuitenkin kärppien taakse. ei ollu viimenen.
- Anonyymi
Kärpät ovat rupulisakkia.
Tosipaikassa menee p*skat pöksyihin.
Jee HPK!!!
- Anonyymi
Onko tämä se sama Lasse Kukkonen joka televisiossa 2015 toivotti kaikki turhapaikka turistit tervetulleksi suomeen lihapatojen ääreen. Kaurapuurohan näille ei kelvannut eikä oikein muukaan pottunokkien ruoka.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637