Ulvilan Hesburger

Anonyymi

Asiakkaan kiitollinen palaute on toimitettu Hesburger-ketjun johdolle.
Toivottavasti saamme uusia reippaita tyttöjä alalle.

3

266

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sieltä kuuluu uutisia että jälleen on asiakkaan ruoat kyllästetty jollain kemikaalilla. Pitäisikö pulju laitattaa kiinni jos ei sinne saada luotettavia työntekijöitä.

      • Anonyymi

        Tuntuvat joissain tapauksissa nykyään haalivan palvelukseensa reilusti ylipainoista lapsekasta työvoimaa, joilta ei muuta edellytetä työtä hakiessa. Hehtaariperse riittää palkkaamisen, näin vaikuttaa olevan monella alalla. Mitenkäs Subway.?
        Muiksi hyveiksi luetaan mieluusti paheet. Epäluotettavuus, rääväsuusuus, epäkohteliaisuus asiakaspalvelussa, tatuoinnit ja lävistykset plussaa.
        Harmi vaan että karkoittavat asiakkaita.
        Voisi ajatella, että eräissä tapauksissa saattaa olla tarkoituksellinen yhteys yrityksen palkkaavan tahon henkilökohtaisiin mieltymyksiin.
        Kuka tietää.
        Mieleeni muistuu samankaltaisuutta huokuva homma porilaisesta vuokravälittäjästä menneiltä vuosilta, joka kauppasi naispuolisille vuokra-asunnon hakijoille etusijoja jonossa jos suostui tyydyttämään hänen pervoja alistamishalujaan. Menestyksestä en tiedä mutta vaimo varmasti tykkäsi.


      • Anonyymi

        Mitä tällä kertaa ollut sapuskassa "extrana"?
        Itsellä oli "vastapaistettu" jääkylmä hampurilainen kerran todella oudolla lisähajulla.Reklamoidessa vittuiltiin ettei sul oo kuittii.Maksoin kortilla joten maksutapahtuma näkyy varmasti, kuittia ei annettu.Sain uuden "vastapaistetun" hampurilaisen tilalle, joka oli jääkylmä, samanlainen paschka kuin se aiempikin.Tapahtumasta on kylläkin jo vuosia, mutta sen jälkeen en ole poikennut k.o. mestassa, enkä poikkea.

        Onko tosiaan niin vaikeaa palkata osaavaa porukkaa joka kunnioittaa asiakasta eikä myy terveydelle vaarallista vanhaa paschkaa heille?Konkkaan tollaset!


    Ketjusta on poistettu 39 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      95
      1503
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1043
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      394
      895
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      163
      880
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      56
      733
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      727
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      678
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      645
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      641
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      632
    Aihe