Sullahan on oma akkeli ja monta monituista muutakin perseenkehujaa siellä. Kyllä se siitä vaikka nyt ehkä suututtaa ja mustaksi muututtaa.
Koitappa nyt aikunen ukkeli vain jatkaa elämääs
9
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä oikein selität?
- Anonyymi
Ei sulle!!!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei sulle!!!!
Kenelle tai edes minnepäin tuo aloituksesi on? Voihan olla että akkeli löytyy mutt onko meistä aika jo ajanut ohitse ?!?
- Anonyymi
Ei tule parisuhdetta.
Ei tule uskontoa. Ei Jeesus.
Pakkouskonto pois.
Vain laki käy. Haluan OIKEUTTA!
T.HRJ - Anonyymi
Pääsi on taas pyörällä. Miksi kiusaat itseäsi? Onko sinua käytetty hyväksi lapsena?
- Anonyymi
Laitetaanpa arkistoon. 🤣
- Anonyymi
Sua on taidettukin käyttää hyväksi kun edes tulee ekana mieleen joku tuollanen kysymys. Muutenkin vaikutat joltain psykopaatilta jo tuon viestin perusteella, kuka oletkaan.
- Anonyymi
Mutta kun minä halua Sinut...en perseenkehujoita enkä nuolijoita...Sä et taida sitä uskoa vaikka joskus sinulle sen sanonut.
- Anonyymi
Oliko kaupungilais muijalta?? En ole sua täällä sitten härnännyt mä tai kirjoitellut mitään älyttömyyksiä. Välillä mietin toki tätä kuvioo ja kommentoin johonkin kun auki se on tavallaan tuntunut aina olevan. Onko meidän tarina siis nyt lopullisesti ohi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse934732Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133902Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2053784Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.892178Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751951Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.791328- 1311224
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1611203- 531095
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä36948