"Fanitoiminta ja joukkueen menestys luo elinvoimaa Kauhajoelle, olemme siitä ylpeitä!"
Minkähän elimee voimasta mahtaa olla kyse?
Joseph Goebbelskin olisi tyytyväinen?
Anonyymi
3
124
Vastaukset
Kyllä. Johtaja osasi käyttää hyödykseen vaikka kyömyneniä, jos sillä saatiin Valtakunnalle etua.
Kun he käyvät hyödyttömiksi, niin... Parempi että mietitte itse.- Anonyymi
Kim jon un on myös iloonen koomajoki on ottanut oppia Pohjois-koreasta sananvapaudesta ja kansalaisvapauksista . Ja Linda vaan hihittelee ,, hihihihihihi,,,
- Anonyymi
Uusin ennustava peruSS video:
https://gaming.youtube.com/watch?v=rG6jBT18YOE
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse424056SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo2743986Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1353507Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky883483Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit232345Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv341833Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575631739- 371640
- 331558
- 941505