M tais eilen tulla Suomeen.
Tää päivä onkin kulunut Päivärinnan haastattelussa ja tugeekin piti tuuhentaa, lisäkkeitä laitettiin, oli vain oma ohut piisku jäljellä.
Ehti kääntyy himassa, kyseli tytöiltä, kuinka paljon äitiä rakastatte.
Apple kuikuili ovella kunnes meni sen taakse piiloon,
Nyt jo fillaroimassa M taas jossain.
Eipä oo yhteistä aikaa tyttäriensä kaa lainkaan, vaikka muuta väittääkin.
Niin feikkii, niin feikkii on se, minkä kuvan M haluaa antaa ja mikä on todellisuus.
Martina käväisi Tähtiksellä
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Näyttikin niin hirveeltä se piiskuletti että.. Milloinka se on lasten kanssa halunnut olla. Vikiä ei nähnyt viiteen viikkoon ja silti omat treenit ja ulkonäön kohentaminen tärkeämpää kun olla tytön kanssa, joka kohta lähtee taas isälleen. Mahtaa tulla taas mielenkiintoinen Päivärinnan haastis. Toivottavasti on tiukka haastattelija ja osaa kysyä oikeet kysymykset ja niistäkin ei niin mukavista asioista.
- Anonyymi
Kyllä on huono ulosanti Martinalla. Katsoin ja nauroin. Ei saanut mitään lausetta kunnolla sanottua. Martina ei häpeä mitään. Kyllä siinä on tytöillä ihmettelemistä kun katsoo Esko ja Martina kanootissa. Kuinka hirveästi nainen kiroaa. Salarakas. Rattijuoppo . Pettänyt kaikkia miehiä. Kehtaa sanoa, että surullisinta on kun sisko kuoli. Eihän se ollut sen kanssa missään tekemisissä . Stefanie soitti Martinalle ja kysyi että voiko tulla katsomaan Isbeä. Ei saanut tulla.
Eka kerta kun Martina korjasi että miehellä on talo Espanjassa . Yleensä meidän lande, meidän espanjan asunto, meidän kaupunkiasunto.
On totta varmaan että Martina haluasi asua Espanjassa kun siellä sitä ei kukaan tunne kauheista tekosistaan, huomasitteko että Martina oli laittanut pitkät hiuslisäkkeet niinkuin Sofialla Espanjassa . Matkii koko ajan sitä.- Anonyymi
Martina on tukkajumalatar, joka suosii luonnollista kauneutta.
- Anonyymi
Totta kait matkii Sofian kauneutta ja on niin kateellinen että ihan kihisee kiukusta. Ei pääse lähellekään Sofian kauneutta vaikka kuinka samanlaiset tuuhennukset laittas. Vieläköhän Stefu haikailee kauniin Sofian perään ja testailee hänelle.
- Anonyymi
Martina hoitelee lapsii ja pyöräilee ja stefu bilettää andrein kanssa. Kossuvissyy naamaan vaan.
- Anonyymi
Jopas on arvostelevia kirjoituksia täällä. Martina on juuri ollut rankoissa kisoissa ja palautuminen on vielä kesken. Ei kyllä Sofia pärjää Martinalle PT coachina eikä muutenkaan. Kokemus voittaa tässäkin asiassa.
- Anonyymi
Miten sillä Martinan kokemuksella sitten rämmitään viimeisten joukossa kisoissa ja Sofian kokemuksella voitetaan kisoja.. Sofia kylläkin on myynyt enemmän valmennuksia, koska isommat tulotkin. Ja onnellisempi yksityiselämä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1742618Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19747Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait220734Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678