Narikkatytöt

Anonyymi

Poke kaverini kehui, että narikassa saa aina, jos vain vain kehtaa työn jälkeen lähteä painamaan haisevaa humalaista akkaa, harvemmin muuta tarjolla. Hyvän näköistä kuitenkin usein tarjolla.Suihinotolla sisään tulijat on myös normi-illan juttuja ja siinä saa nuorta akkaa liukuhihnalla. Onko näin, poket kertokaa totuus.

4

84

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olen poiminut useita ylikännisiä akkoja ja vetänyt niitä raflaavia vessassa ja kesällä ihan kartanolla. Oma akka ei edes välitä vaikka nussin vieraita. Vikisee vain...

    • Anonyymi

      Ihan täyttä bullshittia, ei pidä paikkaansa.

    • Voi olla tottakin, mut kai se riippuu vähän sukupuolestakin. Ei nuo portsarit yleensä oikein ole mun makuuni. Liian äijiä mun makuuni, enkä muutenkaan kehtaa miehille (näin miehenä) ehdottaa sukupuoliyhteyttä.

      Kerran silti Isolla Kirkolla käydesäni kuitenkin rohkaisin mieleni ja kysyin vartijaparilta mistä tästä keskustasta löytyy "sellainen" ravintola. Hyvin ystävällisesti miettivät ja kertoi missä sellainen löytyy. Toinen heistä oli nainen, joten hän tiesi.

    • Anonyymi

      Kävin viime vuonna kapakassa, jossa silloin oli asiakkaana saman kapakan portsari. Juteltiin siinä, ja hän kertoi, että valomerkin aikoihin hänellekin on usein tarjottu seuraa loppuyöksi. Ukkomiehenä hän kuitenkin aina vältti kiusauksen.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1904
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1660
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      56
      1246
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      52
      1131
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      988
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      886
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      883
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      42
      837
    9. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      820
    10. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      798
    Aihe