Rakas Mies,

Anonyymi

ajattelen sinua nykyisin vähemmän. Mielessäni on pyörinyt viime aikoina eräs toinen yhä enemmän. Katteisiin jää kiinni ja ajatus harhailee häneen tiiviimmin... Silti ajattelen sinua mm. seksin aikana. Näen sinut kumartuneena siinä. Ajattelen sinua, mitä tekisit, miten olisit. Halusin olla sun kanssa. Olet ollut kiihottavin mies, kenet olen tavannut. Toivottavasti sinulla on ihanaa kaikin puolin ja hyvä ihminen elämässäsi, nautinnollista jne. Ehkä mä ihastun vielä ja suhdekin tulee tiensä päähän, kuka tietää, mutta sun kanssa mä halusin olla lähekkäin. Rakastin sitä halua, se oli kaunista, kaikki kyyneleetkin oli kauniita.

19

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      meleko tökerö sepustushan tuosta tuli 😅 kuitenkin yritin sanoa vain, että mä tykkään siitä miehestä älyttömästi edelleen!

    • Anonyymi

      Ei kiinnosta horot. Sun mahdollisuudet meni jo kuukausia sitten.

      • Anonyymi

        😱 elä


    • Anonyymi

      Jaa, että toinen mies siis? No sepä ei enää yllätä.

    • Anonyymi

      Kyllähän tuo on yhdelle vain, yhdestä vain, yhtä vain jne yksi mies, jolle kirjoitetaan. 1.

      Selkkee

    • Anonyymi

      Huolestuttavaa, miten yhdestä miehestä tulee niin tärkeä niin vähäisen tuntemisen perusteella. Ei ajattele ketään toista samoin kuin häntä.

    • Anonyymi

      Miehen nimen eka kirjain?

      • Anonyymi

        Mikäköhän se oli?;D


    • Anonyymi

      Siis harrastat seksiä miehen kanssa kehen et ole ihastunut ja samalla fantasioit exästäsi :) ja eikä tässä ollut vielä kaikki, fantasioissasi on nykyisin myös toinenkin mies :) älä vain kerro tätä kaikkea tuolle ensimmäiselle miehelle, hmm, älä edes toisellekaan ;)

    • Anonyymi

      Kenelle?

    • Anonyymi

      Tämä.on trolli paskakärpänen. Kukaan kirjoittaisi oikeesti noin :D

    • Anonyymi

      Samaa mieltä.

    • Anonyymi

      Whatever ... Ei ole exä hän m. Enkä fantasioi kenestäkään toisesta, ajattelen vain häntä tuommoisissa tilanteissa. Erästä muuta ajattelen kyllä toisinaan, mutta en fantasioi hänestä mitenkään. Teen siis niin vain yhdestä. En halua ketään muuta kuin häntä sillä tavalla, ehkä hän oli siis vaan niin seksikäs :)

    • Anonyymi

      Niin, tämä vaikuttaa trollilta. Ensin houkutteleva aloitus "Rakas"

      Sen jälkeen nainen kertoo harrastavansa seksiä jonkun kanssa. Kuka noin kertoisi toiselle jota "rakastaa".

      Toisinsanoen aloitus kettoo yksinkertaisesti että kelpaat vain seksiin "rakas"

      Ei hyvä juttu miehille. Älkää pahoittako aloituksesta mieltänne.

      • Anonyymi

        tietää tarkalleen, mistä aloituksessa kirjoitetaan.


      • Anonyymi

        Älä yleistä on miehiä jotka arvostaa ja näkee naiset muutoinkin kuin seksikohteena. Tuollaiset miehet voi kokea jopa loukkaavana tollasen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Älä yleistä on miehiä jotka arvostaa ja näkee naiset muutoinkin kuin seksikohteena. Tuollaiset miehet voi kokea jopa loukkaavana tollasen.

        No koetko sinä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Älä yleistä on miehiä jotka arvostaa ja näkee naiset muutoinkin kuin seksikohteena. Tuollaiset miehet voi kokea jopa loukkaavana tollasen.

        Totta. Huonosti muotoilin, olet oikeassa. Yleistäminen oli paha virhe.


    • Anonyymi

      Katteet ja lokasuojat=) Mopo Sportista

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4088
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2911
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2310
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1321
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      909
    6. 131
      885
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      874
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      822
    9. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    10. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      756
    Aihe