Miksi Ske ei edes yritä vaaleissa?

Ske vaalitaulupaikat huokuu tyhjyyttään. Pyydä Marco anteeksi sokerimummulta ja korjatkaa tilanne pikaisesti. Muuten vaalit on auttamattomasti hävitty.
5120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei taida sokerimummu antaa anteeksi, rahat meni ja sydän särky.

Äänestä
  • Eikö Marcolle ole mennyt läpi että Juntunen ei ole enää virallisesti puoluesihteeri?.

    Äänestä

  • Vaalilautakunnat taitavat jättää SKE:n äänetkin laskematta.

    Äänestä

Onko Sokerimummu saatu takaisin riviin? Vaalit lähestyvät.

Äänestä

Etsimme sokerimummoa Marco de Witin vaalikampanjaan.

Sokerimummon etsintä käy kuumana. Kuka suostuu? Ikä ei ole esteenä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ske vaalitaulupaikat huokuu tyhjyyttään. Pyydä Marco anteeksi sokerimummulta ja korjatkaa tilanne pikaisesti. Muuten vaalit on auttamattomasti hävitty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu