lyhyt hintelä aasialaismies paksun kuponkinipun kanssa. Kurkin olan yli ja näkyi olevan Suomen voitto USAsta lapuilla. Vaikutti ammattipelurilta joten peesasin.
Nähty juuri äsken stadussa ärrällä
8
206
Vastaukset
- Anonyymi
Ootko aasiasta? Lyhyt itsekin kun piti olan yli kurkkia? Kyllä normaalipituinen suomalaismies näkee kurkkimattakin lyhyen aasialaismiehen oan yli.
- Anonyymi
USA - Suomi _X_
Kakko loukkaantuu ottelussa ja joutuu huilaa loput matsit. Suomi putoo neljännesvälierissä. - Anonyymi
Katsoin juuri kristallipallostani. Suomi on uusi maailmanmestari. Ja hysssss! Tästä ei sitten kaikille huudella!
- Anonyymi
Suosittelemme pelaamaan Suomi( 1) eli Suomipoika ei häviä varsinaisella peliajalla. Kerroin hitusen alle kaksi.
Täitäit Ennen turnauksen alkua -Lumiukko suunnitteli pelaavansa tähän matsiin Suomea tasoituksella, kun lepoetu on Suomella, mutta nyt betsaajat ovat painaneet niin paljon Suomea, että USA:n kerroin on noussut todella houkuttelevaksi. Jenkit ovat jo tässä vaiheessa jo karistaneet pahimmat aikaerot ja tottuneet pelaamaan joukkuekavereidensa kanssa. Kakko tulee samaan erityiskovuutta tänään.
USA 1,95- Anonyymi
Pärräytin kaikkiin illan mm -pelehin tasurin, voittoa pukkaa sit päälle 21000 erkkiä
Suomi oli tänään kentällä se parempi joukkue, mutta valitettavasti maalivahtipeli petti tänään Suomen. Eiköhän tuo kuitenkin itseluottamusta anna, kun jälleen pystyttiin nimekästä NHL-nippua vastaan pelaamaan ja hallitsemaan pelin kulkua.
- Anonyymi
Suomi oli välillä pulassa, mutta niin oli kaverikin. Ihan hyvää peliä. Kummankin veskarin taakse meni yksi aika helposti. Ei tule ikävä Ännärivahvistuksia, koska ihan hyvin nämäkin pojanklopit ovat tsempanneet. Toivottavasti tulee helppo vastus puolivälieriin.
tiedättekyllä
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1701083
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132847- 84783
- 51728
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55529Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä294525Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37521Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215479- 49477
Kalle irtisanoutui
Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin53464