Ylipainosta johtuvat miestissit

Painoa on kertynyt vuoden 10kg ylimääräistä. Tämän seurauksena maha on kasvanut pyöreäksi, pehmoiseksi ja löllömäiseksi. Maha ei kuitenkaan roiku vielä mutta työntyy eteenpäin.

Miestissit ovat myös pehmentyneet, siis kasvaneet hieman kokoa ja sellainen tunne että aivan kuin liikkuisivat hieman liikkumisen tahtiin. Maha tekee tuota paljon selvemmin.

Taidan olla hieman outo kun minusta on ihanaa tuo miestissien kasvaminen ja pehmentyminen. Olenkin miettinyt että kuinka isoksi miestissit voisivat lihomisen takia kasvaa? Maha tietysti paisuu samalla mutta tämäkään ei kyllä haittaisi.

Voisiko jotenkin edesauttaa miestissien kasvamista lihomisen ohella? Hormooneita en haluaisi ottaa kun haluan että penis toimii normaalisti ja hormooneja olisi todella hankala saada noin ylipäätään.

8

369

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Noinkohan noiden "miestissien" kasvun takana olisi hormonit?

      Läskiä kertyy ympäri kehoa, vaikka se keskittyykin miehillä keskivartaloon. Yleensähän lihavat miehet ovat myös rotevia, vaikka tuon "lihaskasvun" syy onkin oikeasti korkea rasvaprosentti ja lihaksistoon kerääntynyt neste.

    • Rintalihkset kuntoon. Keinoja on lukematon määrä.

    • Anonyymi

      Tiivistelmä: olet lihava

      Ratkaisu: lopeta kakkujen ja herkkujen mässyttäminen

      Lopputulos:olisit komeampi(ei koske lihavia

    • Anonyymi

      Älä nyt ihmeessä tähtää lihavuuteen! Lihavuus on sairaus, jonka parantaminen on hyvin vaikeaa.

    • Anonyymi

      Kertyvä rasva laskee mieshormoni tasojasi ja nostaa naishormoni tasojasi, jonka johdosta rinnat alkavat kasvamaan. Tarpeeksi nopeasti niitä kasvattelet niin ne ei lähde enään laihduttamalla tai kuntosalilla, koska rinnan alueen iho venyy niin paljon eikä palaudu enään litteäksi.

    • Anonyymi

      Hyvällä alulla ne minullakin jo on mutta en ole niiden kasvusta huolissani, päinvastoin minusta rinnat miehelläkin on mahtavaa joten kasvuvinkkejä kehiin. pienestä jo pullea.

    • Anonyymi

      Haluaisin myös että miestissini kasvasisivat isoksi ja painavaksi. Onko keinoja edesauttaa miestissien kasvamista lihomisen ohessa? Ei siis haittaa vaikka painoa tulee lisää.

      Hormoneja olen miettinyt mutta saatavuus on ongelma, vaativat reseptin estrogeeniin ja hormonit vaikuttavat peniksen toimintaan negatiivisesti,

    • Anonyymi

      Eipä taida miestissien "täsmä"kasvattamiseen olla lihomisen lisäksi juuri muita konsteja kuin hormonit, eikä niitä oikein kai voi suositella, vaikka jostain saisikin...

      Itsellänikin miestissit kasvaneet nimenomaan lihomalla, tosin niin on kyllä sitten kasvanut mahakin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      229
      9893
    2. Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!

      🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen
      Maailman menoa
      53
      4644
    3. Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan

      Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht
      Maailman menoa
      137
      4136
    4. Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!

      Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu
      Maailman menoa
      129
      4034
    5. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      214
      3837
    6. Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut

      😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik
      Maailman menoa
      46
      3124
    7. Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle

      ✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL
      Maailman menoa
      17
      2291
    8. Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle

      Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos
      Ikävä
      159
      1683
    9. Mihin rakastuin sinussa?

      Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its
      Ikävä
      99
      1610
    10. Nuoret pois politiikasta!

      Näillä 30-kymppisillä ei ole juuri mitään elämänkokemusta. Ja tällaiset raakileet saavat huseerata ja pilata Suomen!
      Maailman menoa
      9
      1603
    Aihe