mulla onkin pieni vehje.
On mullakin nainen isot tunteet vaikka
22
60
Vastaukset
- Anonyymi
Mene nukkumaan, äläkä trollaa.
- Anonyymi
Heräsin, kun oli pakko
- Anonyymi
On äärimmäisen ikävää, jos ja kun joku tuntee olevansa jotenkin alamittainen siinä habituksessa, jonka on " luojaltaan" saanut. Ihmisen= miehen ( pääasiassa) luoma kulttuuri on liian pinnallinen, ja siitä itseasiassa kärsii liian moni vaeltaja. Elämänmeno on liiaksi perustunut ja edelleen perustuu, fyysisyyteen. Me emme osaa arvostaa henkisiä ominaisuuksia edes itsessämme puhumattakaan toisista. Toivottavasti " uusi aika" siis tämä jota juuri nyt elämme, tuo uuden näkökulman yhteiskuntaan sellaisen, että jokaista arvostetaan kokonaisuutena, jolloin hän on täydellinen. Henkisyyden lisääminen tavoitteena.
- Anonyymi
Isot tunteet on tärkein ominaisuus ja sen jälkeen tulee se kaikki muu.
Kahden ihmisen välinen vetovoima on tärkeä tekijä suhteessa sitä joko on tai ei ole.
(yhden naisen mielipide)- Anonyymi
Noinhan se juuri on.
- Anonyymi
koko, mutta se käyttötapa.
- Anonyymi
Tämähän lyhentelee kirjoituksia arghhhhhh,,,,,,,,,,
Siis, ei se koko, mutta se käyttötapa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämähän lyhentelee kirjoituksia arghhhhhh,,,,,,,,,,
Siis, ei se koko, mutta se käyttötapa.Kyllä se koko myös vaikutus miten kalun naisen sisällä vaikuttaa ainakaan pienen omaava ei ole se mistä naiset etsivät
- Anonyymi
Entäs ne boolssit?
- Anonyymi
Niin?
- Anonyymi
Keräsitkö kyyneleet käytettyihin kotsuihin? Limaisia meduusoja likakaivossa :/
- Anonyymi
Samoin ja mulla onkin mies myös pieni, mutta monttu eli suhteellista tämä on.
- Anonyymi
Joo niin on, mutta se ei ole mun ongelma.
- Anonyymi
No mulla on vastaavasti iso vene ja pulleat purjeet niin senkus hyppäät kyytiin mukaan vaan ja purjehtimaan pitkin veenpintaa myös.
- Anonyymi
Voi pikkuinen älä ole huolissasi, kun ikää karttuu niin alat muistuttaa enemmän aikuista miestä. Murrosiässä se kehitys alkaa!
- Anonyymi
Niin no, on minullakin naisella isot tunteet vaikka onkin pienet tissit ja valtava monttu. Semmoista se elämän palapeli on, ei aina löydy sopivaa..
- Anonyymi
Vuoden ilman seksiä, hellyyttä ja kosketusta parisuhteessa olleena, en jaksaisi ottaa ongelmaa onko miehinen mitta pieni vai iso.
Jos sormillakin saa hyvät kiksit aikaan, miksei sormea isommalla ulokkeella saisi? Jos on luovutta, rakkautta, hellyyttä, kosketusta, pitkiä rakastavia katseita, läsnäoloa, kaikki muu on kyllä järjestettävissä. Ja eihän nyt pienikokoinen mies nyt kädetön yleensä ole ;-) Kukin pari kuitenkin, parhaimmillaan, etsii ne tavat nauttia toisistaan, jotka toimii molemmille. Kun joudutaan olemaan luovempia, se taas voi tuoda ihan uusia miellyttäviä ulottuvuuksia. Keskustelulla ja luovalla toiseen tutustumisella pääsee pitkälle.
Ymmärrän, että miehelle aihe on arka ja lisää epävarmuutta. Ap muista kuitenkin, että toiset keskittyy enemmän ulkoiseen ja toiset sisimpään. En itsekään kelpaa ulkoisesti kaikille, mutta aina olen parin löytänyt ja suhteet on olleet pitkiä. Ei sinun tarvitse kelvata kaikille, se yksi oikea riittää! ehei, miehillä suuren suuria tunteita ole, silmillä ja elimellä ne toimii
=)
ainakin suurimmaksi osaksi, ja minun mielipide tämä.- Anonyymi
Sinulla on näköjään tullut vastaan vaan jännämiehiä. :-)
no on joo, mutta niinhän ne miehen logiikalla toimii. Ainahan ne arvostelleet naisia vaan sen ulkoisen perusteella.
- Anonyymi
Ison vehkeen haluun työntää sun piirakkaan;) öitä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse824627Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093837Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1763637Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.642070Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751941Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.781268- 1301142
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1451072- 49989
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä26891