On mullakin nainen isot tunteet vaikka

Anonyymi

mulla onkin pieni vehje.

22

60

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mene nukkumaan, äläkä trollaa.

    • Anonyymi

      Heräsin, kun oli pakko

    • Anonyymi

      On äärimmäisen ikävää, jos ja kun joku tuntee olevansa jotenkin alamittainen siinä habituksessa, jonka on " luojaltaan" saanut. Ihmisen= miehen ( pääasiassa) luoma kulttuuri on liian pinnallinen, ja siitä itseasiassa kärsii liian moni vaeltaja. Elämänmeno on liiaksi perustunut ja edelleen perustuu, fyysisyyteen. Me emme osaa arvostaa henkisiä ominaisuuksia edes itsessämme puhumattakaan toisista. Toivottavasti " uusi aika" siis tämä jota juuri nyt elämme, tuo uuden näkökulman yhteiskuntaan sellaisen, että jokaista arvostetaan kokonaisuutena, jolloin hän on täydellinen. Henkisyyden lisääminen tavoitteena.

    • Anonyymi

      Isot tunteet on tärkein ominaisuus ja sen jälkeen tulee se kaikki muu.
      Kahden ihmisen välinen vetovoima on tärkeä tekijä suhteessa sitä joko on tai ei ole.
      (yhden naisen mielipide)

      • Anonyymi

        Noinhan se juuri on.


    • Anonyymi

      koko, mutta se käyttötapa.

      • Anonyymi

        Tämähän lyhentelee kirjoituksia arghhhhhh,,,,,,,,,,
        Siis, ei se koko, mutta se käyttötapa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tämähän lyhentelee kirjoituksia arghhhhhh,,,,,,,,,,
        Siis, ei se koko, mutta se käyttötapa.

        Kyllä se koko myös vaikutus miten kalun naisen sisällä vaikuttaa ainakaan pienen omaava ei ole se mistä naiset etsivät


    • Anonyymi

      Entäs ne boolssit?

    • Anonyymi

      Niin?

    • Anonyymi

      Keräsitkö kyyneleet käytettyihin kotsuihin? Limaisia meduusoja likakaivossa :/

    • Anonyymi

      Samoin ja mulla onkin mies myös pieni, mutta monttu eli suhteellista tämä on.

    • Anonyymi

      Joo niin on, mutta se ei ole mun ongelma.

    • Anonyymi

      No mulla on vastaavasti iso vene ja pulleat purjeet niin senkus hyppäät kyytiin mukaan vaan ja purjehtimaan pitkin veenpintaa myös.

    • Anonyymi

      Voi pikkuinen älä ole huolissasi, kun ikää karttuu niin alat muistuttaa enemmän aikuista miestä. Murrosiässä se kehitys alkaa!

    • Anonyymi

      Niin no, on minullakin naisella isot tunteet vaikka onkin pienet tissit ja valtava monttu. Semmoista se elämän palapeli on, ei aina löydy sopivaa..

    • Anonyymi

      Vuoden ilman seksiä, hellyyttä ja kosketusta parisuhteessa olleena, en jaksaisi ottaa ongelmaa onko miehinen mitta pieni vai iso.

      Jos sormillakin saa hyvät kiksit aikaan, miksei sormea isommalla ulokkeella saisi? Jos on luovutta, rakkautta, hellyyttä, kosketusta, pitkiä rakastavia katseita, läsnäoloa, kaikki muu on kyllä järjestettävissä. Ja eihän nyt pienikokoinen mies nyt kädetön yleensä ole ;-) Kukin pari kuitenkin, parhaimmillaan, etsii ne tavat nauttia toisistaan, jotka toimii molemmille. Kun joudutaan olemaan luovempia, se taas voi tuoda ihan uusia miellyttäviä ulottuvuuksia. Keskustelulla ja luovalla toiseen tutustumisella pääsee pitkälle.

      Ymmärrän, että miehelle aihe on arka ja lisää epävarmuutta. Ap muista kuitenkin, että toiset keskittyy enemmän ulkoiseen ja toiset sisimpään. En itsekään kelpaa ulkoisesti kaikille, mutta aina olen parin löytänyt ja suhteet on olleet pitkiä. Ei sinun tarvitse kelvata kaikille, se yksi oikea riittää!

    • ehei, miehillä suuren suuria tunteita ole, silmillä ja elimellä ne toimii
      =)

      ainakin suurimmaksi osaksi, ja minun mielipide tämä.

      • Anonyymi

        Sinulla on näköjään tullut vastaan vaan jännämiehiä. :-)


      • no on joo, mutta niinhän ne miehen logiikalla toimii. Ainahan ne arvostelleet naisia vaan sen ulkoisen perusteella.


    • Anonyymi

      Ison vehkeen haluun työntää sun piirakkaan;) öitä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      82
      4627
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3837
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      176
      3637
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      64
      2070
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      78
      1268
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1142
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      145
      1072
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      989
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      26
      891
    Aihe