ETkai sinä vaan ole lähdössä

kesäksi johonkin kauas pois luotani :(((
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Lähtisin jo aikaisemmin valmistelut vaan kestävät normaalia kauemmin.

Äänestä
  • No niinpä tietenkin.. Hyvää matkaa vaan sitten.

    Äänestä

Minä tuun takaisin :)

Äänestä
  • On siinä sit jotain positiivista :) mutta minne sinä menet ja koska tulet takaisin?

    Äänestä

Todellakin olen. Otan helvetisti etäisyyttä sinuun.

Äänestä

Joo aattelin mennä Kuala Lumpurii loppukuusta. Tatraatista saa 5v vankeutta ni saan levätä.

Rasismii vastaan ei voi taistella Suomessa kun "matut vittuun" liikaa valtaa.

T.HRJ

Äänestä

Lippu maksaa 311€ ja hostelli 3€. Tuun takas ku rasismi kitketty Suomesta. T.HRJ

Äänestä

Jääkö teillä ees ikävä?


T.HRJ

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kesäksi johonkin kauas pois luotani :(((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu