Oletkohan vielä täällä vai oletko päättänyt unohtaa minut pysyvästi? Ymmärrän kyllä jos niin päätit. Epätietoisuus ei ole mukavaa, tiedät kyllä mitä se tekee sielulle.
Huomenta mies
Anonyymi
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Välillä tulee katsottua tänne. Unohtaa en ole osannut, taitaa mennä hautaan asti.
- Anonyymi
En minä häntä ole unohtanut. Sinusta en tiedä.
- Anonyymi
Ei niitä joita kaipaa noin vain unohdeta. Sellaista ei pysty päättämään. Epätietoisuus on ihan tasapuolisesti molemminpuolista. Ei olla juteltu pitkään aikaan.
- Anonyymi
unohtanut mutta en silti ole unohtanut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101074
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93521
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47427