No niin, nyt on laitettava oikein laki, jotta saataisiin edes vähän tuota haittasuomalaisten ainoaa osaamista kuriin: muiden haukkumista.
Tämä kaikki persustanilaisten kaitsemiseen menevä aika on sitten suoraan vanhustenhoidosta pois.
Kiitos näistä hyvät haittasuomalaiset. Vanhukset kiittävät.
Haittasuomalaiset työllistävät
Anonyymi
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Jos tulee vihapuhetta rajoittava laki, niin persut pahoittavat mielensä oikein ISOSTI.
Sitten alkaa itku siitä, miksi se ja se vasuri saa solvata persuja, mutta persut eivät saa solvata negureita ja musuleita... - Anonyymi
Onkos niistä haittamaahanmuuttajista jo niin moni saanut suomen kansalaisuuden että ovat jo ryhmittyneet omaksi ryhmäkseen?
- Anonyymi
PeruSS-putinistit tahtovat tehdä suomesta - peruSSlovakian.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3955923- 805298
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484326- 523921
- 523709
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1623400Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003164Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky513158- 432269
- 492195