Jani mul on edelleen sua ikävä.

Ja musta tuntuu että ihastuin suhun kunnolla.
16<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Voisitko kertoa kuka olet?

Äänestä
  • Ei sil oo välii. Kuhan avaan sydäntäni.

    Äänestä

  • Kaikella on väliä, ei saa dissata tunteita!:)

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kaikella on väliä, ei saa dissata tunteita!:)

    En mä dissaakaan. Nää tunteet on mun aarteet.;)

    Äänestä

  • Kulta kaunis, lähettäisitkö edes vaikka etänä noita tunteita tännepäin:)

    Äänestä

Niin minullakin sua.

Äänestä

Ei kannata, Janilla on jo nainen.

Äänestä

Jani haluaa Sannan, laita mulle viestiä!

Äänestä

Minkä väriset hiukset sinulla on?

Äänestä

No kiitos vaikka, kiva kun olet ihastunut:)

Äänestä

Jani, älä nielaise pureskelematta noitä ap:n juttuja. Se on vain trolli joka sulle viestittelee. Tämä viesti on tarkoitettu sille yhdelle Janille.

Äänestä
  • Jep, Ap on tuttu trolli. Sitä se tekee kuupalle kun päivystää täällä 24/7. Voishan sitä kyllä huonomminkin elämäänsä elää, vaikka tähän hätään en millään keksi, että miten?

    Äänestä

  • Täällä on muutama jotka elävät elämäänsä täällä, päivystävät kirjoituksia.
    Mutta kun suurin osa on vihaisia kirjoituksia niin mitä se tekee pääkopalle?

    Äänestä

  • Mistä tiedät, että joku päivystää, jos et itse päivystä. Haha kyttäätkö koko ajan palstalla kuka päivystää. Ja sinähän tiedät vielä, kuka kirjoittaa minkäkin viestin. Hahaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mistä tiedät, että joku päivystää, jos et itse päivystä. Haha kyttäätkö koko ajan palstalla kuka päivystää. Ja sinähän tiedät vielä, kuka kirjoittaa minkäkin viestin. Hahaa

    Taisipa osua oikeaan :DDDDDDDDDD

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mistä tiedät, että joku päivystää, jos et itse päivystä. Haha kyttäätkö koko ajan palstalla kuka päivystää. Ja sinähän tiedät vielä, kuka kirjoittaa minkäkin viestin. Hahaa

    Se koira älähtää, mihin kalikka kimmahtaa😁

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja musta tuntuu että ihastuin suhun kunnolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu