Onko syytä huoleen ?

Anonyymi

Annoin miehen imeä kaluani ja teki niin perhanan hyvää. Olen pitänyt aina itseäni umpiheterona. Onko vaaraa että juttu toistuu tai muuttuu jopa tavaksi ??

14

116

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei
      Ei syytä huoleen se tuntuu hyvältä.

    • Anonyymi

      Tekee se gutaa..jatka vaan..

    • Täysin samaa mieltä! Mies on parempi imemään naisia kuitenkaan väheksymättä.

    • Anonyymi

      Ei ole syytä huoleen, ainoa huoli on mistä löytää kaveria imemään! Kokeile kanssa itse imeä!

    • Anonyymi

      Tampereelta runkkaus- ja imuttelukaveria..?!
      Ja jos tutustumisen jälkeen molempia kiinnostaa niin paneminenkin mahdollista mutta minä top.
      Mielellään nuorempaa kuin itse olen...
      Itse olen 44v. 183/93 miehekäs ja terve ukkomies. Paikkaa ei ole mutta autolla pääsee liikkumaan.

      • Anonyymi

        Laita vinkkiä mistä sut saa kiinni. Tää voi olla kivaa...
        Treella...


      • Anonyymi

        Moro taas...
        Mulle voi kirjoitella tremies75 ja luukkupostiin... Olis todella kivaa löytää luotettava vakikaveri kenen kanssa vois tällaisen ystävyyden ja salaisuuden jakaa!


      • Anonyymi

        Kuulostaa hyvälle,mulla olis paikkakin kirjoita kiima10069 ja gmailiin.


    • Anonyymi

      Vaara tapahtuman uusiutumisesta on suuri. Huomasit asian joka on ollut tiedossa aikapäiviä sitten, miehet (homomiehet) ovat suuseksissä sata kertaa taitavampia kuin naiset.

      Kun olet huomannut että miesten kanssa kivaa, seuraavaksi haluat kokeilla muutakin. Etkä ole ainoa "hetero" joka on miestenkin kanssa, itse tunnen vastaavia tapauksia aina lestadiolaisisästä lähtien.

      Nimimerkki: Lumppu

    • Anonyymi

      No enpä tiedä , meil oli eukot ja lapset ja joskus runkkaitiin kattottii porno lehtiä ja vanhemmiten kun joskus kahden kesken oltiin ni otettiin suihin ja tälläistä , muttei koskaan mitään anaalia ,kyl oli ihan harmitonta kumminkii.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Moi! Missä kuopiossa olisi runkku ja suusex harrastavia miehiä, itse olen 60v 175/78, 18/6cm ja tekis mieli...


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Moi! Missä kuopiossa olisi runkku ja suusex harrastavia miehiä, itse olen 60v 175/78, 18/6cm ja tekis mieli...

        Täällä Siilinjärvellä yksi ukko mies.


    • Anonyymi

      2.6. 150 kuvan katsojia...eli palstalla on väkeä....

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      43
      2160
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      180
      1941
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1362
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1160
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      972
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      919
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      869
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      44
      855
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      31
      802
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      54
      701
    Aihe