Likakaivon tyhjennys

Onko virroilla ketään joka kävis imuautolla tai vastaavalla tyhjentämäs mökin likakaivon?
71530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lappaa sangolla mettään ,mitä täällä kyselet.
Tulee liian iso hiilijalan jälki jos kuorma auto hakee& vie.
Ajattele luontoa

Äänestä

uusiometalli hakee pakat kaivosta

Äänestä

Mun mopoautoa on paskalle tilaaa. Viemmme sen järveen se on ekoteko .

Äänestä

minkä tähren sitä toisten pitäs alkaa tyhjentään kun itte olet sen täyteen paskonutkin?!?

Äänestä

Neuvon sulle konstin,vedä purkuputki ojan reunaan .
Määkin tein niin

Äänestä

Lusikka käteen .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko virroilla ketään joka kävis imuautolla tai vastaavalla tyhjentämäs mökin likakaivon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu