Aurinkoista huomenta toivotellen

Eilen kun ei tullut mitään tänne laitettua. m>>n. Missä menetkin.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joskus tuntuu kuin kaikki olisi yhtä värikarttaa ja epämääräista numero lokiikkaa.

-Aloit

Äänestä
  • Kirjoitahan lisää vihjeitä niin saat sitten oikeat vastaukset viestiisi.

    Äänestä

Totuudessa kannattaa aina pysyä.

Äänestä
  • Oli se totta, aurinko kyllä näkyi.

    Aloit.

    Äänestä

aloittaja taitaa olla epämääräinen lokiikan etsijä.

Äänestä
  • Joskus vihjeet voi olla epämääräisiä ellei jopa jännittäviä.

    Aloit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eilen kun ei tullut mitään tänne laitettua. m>>n. Missä menetkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu