Olemme aviopari N38v ja M40v.
Olimme nuorina ystäviä ja teimme kaikenlaista. Kuten juhlista tullessa alaston uintia tätä vain kesäisin. Nukuimme usein samassa sängyssä.
Olimme noin N22v ja itse olin 24v. Oli kuuma kesä yö ja tulimme juhlista uimarannan kautta alaston uintia. Laiturilla istuessamme aloin hieroa vaimoni rintoja ja kaveri osallistui toisen rlnnan hierontaan. Huomasin vaimoni nauttivan tilanteesta. Joten kaveri alkoi silitellä vaimoni alavatsaa häpykumpua ja laskeutui vaimoni jalkojen väliin alkaen nuolemaan vaimoni pillua. Siinä laiturilla panimme vaimoani ensi kertaa kimpassa.
Rannalta menimme meille kolmistaan ja sänkyyn ensimmäiseksi. Oli alkukesä lomat juuri alkaneet kimppaseksi oli mahtavaa.
Oltiin yhdessä koko kesä vaimo oli täydellisesti kahden miehen vaimona.
Ensimmäiset viikot menivät siivillä ja työt tulivat häirutsemään yhteiseloamme mutta olihan meillä vielä yöt yhdessä oloa.
Sovimme että keskenämme seksi on vapaata ja vaimoni saa panna kaverini kanssa milloin haluaa myös kahdestaan.
Nyt ollaan pantu vaimoa yhdessä 16 vuotta ilman mitään ongelmia tai riitoja. Kaveri käy yhä meillä 1-2 viikonloppua kuukaudessa.
3-6 yötä ollaan kolmistaan vaimoa pannen. Halujen yllättäessä päivällä menen pojan kanssa ulos leikkipuistoon niin äiti saa leikkiä vieraan kanssa sängyssä. Vaimoni soittaa kun ovat valmiita ja voimme tulla takaisin ja kaveri on poikamme kanssa kun olen itse vaimoa panemassa. Kaverimme on poikamme kummisetä.
Luulisin että on muitakin aviopareja kuin me ja meidän tuntema aviopari.
Meillä vapaa seksi rajoittuu tähän yhteen mieheen muista keskustellaan erikseen ja toteutetaan kimpassa.
Minkälaista on muiden kolmen kimppa?
Onko teillä täysin vapaa seksi jonkun kanssa?
Nainen ja kaksi miestä
Anonyymi
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Aina hieman muuttuu tarinointisi siitä kuinka kaikki alkoi. Varmasti mukavia haaveita..
Olen ollut kaverille ja vaimolleen kolmantena jo useamman vuoden ajan. Kimppailemme säännöllisen epäsäännöllisesti, noin kerran kuussa keskimäärin. Yleensä vuorokauden tai kahden sessiot. Nussimme vuorotellen sekä myös yhtäaikaa, rouva tykkää erittäin paljon tuplapanosta, siis pilluun ja peppuun yhtäaikaa ja myös pilluun ollaan naitu yhtäaikaa. Tällainen systeemi sopii meille täydellisesti, luottoystävien kanssa on helppoa touhuta monenlaista.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss1407909Kaipaisin nyt kosketusta
jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.313116Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa
Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole3722165Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729422841750Kerrostaloihin ilmalämpöpumput
Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih1471573Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh211401- 1001229
- 151208
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1371152Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa
Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com191096