Nainen ja kaksi miestä

Anonyymi

Olemme aviopari N38v ja M40v.
Olimme nuorina ystäviä ja teimme kaikenlaista. Kuten juhlista tullessa alaston uintia tätä vain kesäisin. Nukuimme usein samassa sängyssä.
Olimme noin N22v ja itse olin 24v. Oli kuuma kesä yö ja tulimme juhlista uimarannan kautta alaston uintia. Laiturilla istuessamme aloin hieroa vaimoni rintoja ja kaveri osallistui toisen rlnnan hierontaan. Huomasin vaimoni nauttivan tilanteesta. Joten kaveri alkoi silitellä vaimoni alavatsaa häpykumpua ja laskeutui vaimoni jalkojen väliin alkaen nuolemaan vaimoni pillua. Siinä laiturilla panimme vaimoani ensi kertaa kimpassa.
Rannalta menimme meille kolmistaan ja sänkyyn ensimmäiseksi. Oli alkukesä lomat juuri alkaneet kimppaseksi oli mahtavaa.
Oltiin yhdessä koko kesä vaimo oli täydellisesti kahden miehen vaimona.
Ensimmäiset viikot menivät siivillä ja työt tulivat häirutsemään yhteiseloamme mutta olihan meillä vielä yöt yhdessä oloa.
Sovimme että keskenämme seksi on vapaata ja vaimoni saa panna kaverini kanssa milloin haluaa myös kahdestaan.
Nyt ollaan pantu vaimoa yhdessä 16 vuotta ilman mitään ongelmia tai riitoja. Kaveri käy yhä meillä 1-2 viikonloppua kuukaudessa.
3-6 yötä ollaan kolmistaan vaimoa pannen. Halujen yllättäessä päivällä menen pojan kanssa ulos leikkipuistoon niin äiti saa leikkiä vieraan kanssa sängyssä. Vaimoni soittaa kun ovat valmiita ja voimme tulla takaisin ja kaveri on poikamme kanssa kun olen itse vaimoa panemassa. Kaverimme on poikamme kummisetä.
Luulisin että on muitakin aviopareja kuin me ja meidän tuntema aviopari.
Meillä vapaa seksi rajoittuu tähän yhteen mieheen muista keskustellaan erikseen ja toteutetaan kimpassa.
Minkälaista on muiden kolmen kimppa?
Onko teillä täysin vapaa seksi jonkun kanssa?

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aina hieman muuttuu tarinointisi siitä kuinka kaikki alkoi. Varmasti mukavia haaveita..

    • Olen ollut kaverille ja vaimolleen kolmantena jo useamman vuoden ajan. Kimppailemme säännöllisen epäsäännöllisesti, noin kerran kuussa keskimäärin. Yleensä vuorokauden tai kahden sessiot. Nussimme vuorotellen sekä myös yhtäaikaa, rouva tykkää erittäin paljon tuplapanosta, siis pilluun ja peppuun yhtäaikaa ja myös pilluun ollaan naitu yhtäaikaa. Tällainen systeemi sopii meille täydellisesti, luottoystävien kanssa on helppoa touhuta monenlaista.

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      74
      4217
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      82
      3918
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      57
      2448
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      65
      2302
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      39
      2005
    6. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1889
    7. 107
      1779
    8. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      56
      1662
    9. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      55
      1653
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      61
      1531
    Aihe