Marcon betoni

Expuheenjohtaja Marcon betoni onkin vain haurasta kipsikalkkia joka murtuu ja muuttuu kipsipölyksi pienestäkin kosketuksesta.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Marco on mukana eurovaaleissa toisin, kuin Riikka Salmi, tai kukaan muu ns. maltillisten edustajista.
Kävin eilen äänestämässä, niin tämän sain todeta. Kadun varsilla tosin en ole nähnyt ainuttakaan SKE:n mainosta. Vain yhden näin erään metikön juuressa palasiksi hakattuna ja päälle kustuna.
Ketkä lie olleet asialla. Maltilliset?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Expuheenjohtaja Marcon betoni onkin vain haurasta kipsikalkkia joka murtuu ja muuttuu kipsipölyksi pienestäkin kosketuksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu