Ikävä raitista ilmaa

On pakko alkaa tuulettelemaan. Koira pieraisi -haju on kauhea.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meillä koira tekee välillä tahallaan, mielensä osoitukseksi. Pakko ottaa kunnon hajurako joksikin aikaa, tai sitten täys tuuletus muutama minuutti.
Mieluimmin tahallaan paukutteleva koira kuin tahallaan pahat ilmat lasketteleva mies.

Äänestä
  • 😅 miten voikin olla noin paha haju vaikkei koira edes kauhean iso ole 😅

    Äänestä

Jos ovikello soi niin koira haukahtaa ja päästää samalla paukun. Haisee pahalle.

Kiva sitten mennä aukasee ovi kun löhkä seuraa perässä 😠

Sanonkin koiraa vanhaksi pieruksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On pakko alkaa tuulettelemaan. Koira pieraisi -haju on kauhea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu