Demarinaiset antoivat Mikkel Näkkäläjärvelle Risto Rohkea tunnuksen koska hän uskalsi tappaa kissan lapiolla ja polttaa sen nuotiossa.
Demareiden Mikkel Näkkäläjärvi on Risto Rohkea
23
218
Vastaukset
- Anonyymi
Ihailtavaa toimintaa demarinaisilta.
- Anonyymi
Mahtavia tanttoja.
- Anonyymi
Muistatte varmasti demarien kamun, Lelusalakuljettajan :0)
- Anonyymi
Halosen kanssa lelukauppias yhteiskuvassa. Rahat joita keräs oli turkissa hänen tilillään.
- Anonyymi
On se Mikkel rohkea mies.
- Anonyymi
Ja Vapaavuorella oli kaikenlaisia tuomioita. 17-vuotiaana ehdonalainen 15-vuotiaan pahoinpitelystä, sitten nuorena myös varastanut ja vanhemmalla iällä rattijuopumus. Mutta Vapaavuori oli politiikassa Vanhasen, Kiviniemen ja Sipilän aikana, joten kaikki olivat keskustalaisten eli edellämainittujen kimpussa. Vapaavuori osallistui 2017 Pride-tapahtumaan ja siksikin hänen rikoksista ei puhuttu. Pääsi sitten vihreän Helsingin johtoon eikä silloinkaan puhuttu noista rikoksista.
- Anonyymi
Tämä rohkea mies ensin sumutti kissan pentujen silmät maali spreillä ja pennut tuskissaan juoksivat metsään, tämän jälkeen tämä urhea kaveri laittoi pennut nuotioon ja maalipurkkien kanssa, jolloin ne räjähtivät. Emokissan laittoivat nuotioon, jolloin emäntä tuli kotiin ja näki sen, että kissa oli vielä elävä. Samoin olivat tuhonneet mökin. Täysin mielisairautena tekoja! Tällaisia ihmisiä on sosdemien johdossa. Missä nyt marssii eläinsuojelijat?
- Anonyymi
Entäpä jos perussuomalaisten kansanedustaja olisi tehnyt samaa, siitä kyllä reviteltäisiin isosti julkisuudessa.
- Anonyymi
siis se tappoi 8 kissan pentua ja niitten emon eli 9 kissaa ja poltti jätti nuotioon kitumaa ne kissat ja hajoitti eläkeläis mummon mökin kokonaan , kirjoitti vielä oveen me tapettiin sun kissat .
- Anonyymi
Eikä varmasti tuossa ole kaikki, mitä tuo demareitten "sankari" on tehnyt!
- Anonyymi
Rohkea mies
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikä varmasti tuossa ole kaikki, mitä tuo demareitten "sankari" on tehnyt!
Orposta ei uskalla edes sanoa mikä se on ..
- Anonyymi
Sanna Marin arvostaa kissan kiduttajaa.
- Anonyymi
Ei kai ole narsisti
- Anonyymi
Lindtman tajusi suoralta kädeltä että hänen natsi-elämä häivyttyy kevyesti kiduttajan kohinaan.
- Anonyymi
Siin on kans yksi demari/kissantappaja.
- Anonyymi
Karma kostaa! Pahat työt tulevat aina esiin, eikä siitä (onneksi) hyvä seuraa!
- Anonyymi
Ei ketään muuta demaria löytynyt sihteeriksi kun rattijuopumustuomion saanut kissankisuttaja. Lapset rakastavat elämiä, eivät kiduta niitä. Paraneeko tuollainen luonnevika?
- Anonyymi
Kertoo ihmisestä paljon. Sanohan Lindtman että kunnioitamme ihmisoikeuksia...se ei kai koske eläinten oikeuksia ihmisten julmuutta vastaan. Pikkurikoksia rattijuopumus ja kisun lyöminen lapiolla. Siitä palkitaan puolueessa.
- Anonyymi
Odotan Animalian mielenosoitusta. Kettutytöt herätkää!
- Anonyymi
öä,'
- Anonyymi
Samaa mieltä kanssasi.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2453313Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3592956Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,171985Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e631763Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591652MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131533- 1221476
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11404Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4751400