Ikävöin sua mies.

Oli ovis ja sä tulit mies.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siis olis kiva jos tulisit mies. T:ap

Äänestä
  • Mutta ovis oli jo. Nyt on liian myöhäistä.

    Äänestä

  • Mutta sitten kun seuraavan kerran valut sitä kananmunan valkuaisen väristä tavaraa niin ota yhteyttä niin järjestetään astutus.

    Äänestä

Vatkataan munat ja mädit sekaisin?

Äänestä

Jos joku edes tunnistaa. On paha tulla kun ei tiedä mihin ja minkä asian tiimoilta ja vielä että kuka ja kenelle, sekin vielä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oli ovis ja sä tulit mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu