Vai panikoiko Lii!:
https://www.youtube.com/watch?v=zPTwv2ERKW4
Andersson jauhottaa Halla- ahon.
8
60
Vastaukset
- Anonyymi
liii valehteli kun sanoi että Halla-aho on maataloustukien lopettamisen kannalla? Jos se ois tajunnut kuunnella Halla-aho ei sanonut noin. Kuuntelisi eikä hytkyisi siinä tuolissa.
- Anonyymi
Tyypillinen kiero kommari,luulee ihmisten uskovan harhautuksiaan. pomppiminen johtuu kauheasta vihasta toisinajattelijoia kohtaan....ei pätevä mihinkään rehelliseen toimintaan.
- Anonyymi
Mitä enemmän tuota Anderssonia kuuntelee niin sitä paremmin tajuaa tuon paskajargonin takana olevan pelkkä tyhjyys.
- Anonyymi
Mikä tämä pruke lii on? Heiluu ja huojuu..pitäkää ny joku kiinni siitä kun suusta tulee mitä sattuu..
- Anonyymi
Ministeriauton takapenkki on vaarallinen paikka vasemmistoliiton ministereille. Seuraavissa vaaleissa yleensä kansa tuomitsee.
- Anonyymi
Miten sen mamutuskiima pohjaton? Mihin ajaisi Suomen eläteillä.?
- Anonyymi
Kyse on paljon enemmän kuin etnisestä nationalismista. Kyse on huolesta oman maan sisäisestä turvallisuudesta islamistisen muuttoliikkeen myllerryksessä. Kyse on oman itsemääräämisoikeuden säilyttämisestä,suvereniteetistä. Kyse on vallan keskittämisestä brysseliin,kyse on liittovaltiokehityksen jatkamisen vastustamisesta ja lisävelvoitteiden välttämisestä. Kyse on sen periaatteen puolustamisesta minkä tähden veteraanit tätä maata aikoinaan puolustivat. Itsenäisen maan arvostamisesta.
https://www.verkkouutiset.fi/juhana-vartiainen-tama-vastakkainasettelu-voi-yhdistaa-eurooppaa/
yläteksti saman jutun kommentti
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1433087Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472398Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462323- 971961
- 241883
- 281596
- 221574
- 1491402
- 341233