https://demokraatti.fi/teuvo-hakkarainen-kiinni-brysselin-koneessa
Vaikka Hesari, Yle, Is ja Iltalehti eli koko valtamedia yritti dissata Teuvon hän selätti mörön! Persujen olisi suonut kyllä osoittavan enemmän aktiivisuutta!!!
Jäätiin Vihreille ja Demareille!!! Tosin 2 paikkaa erittäin vahvassa ryhmässä on voitto!
Hakkarainen oli vaalien suurin voittaja!
24
100
Vastaukset
- Anonyymi
Puolueen terävintä kärkeä edustava Hakkarainen pääsi odotetusti europarlamenttiin. Se on samalla todiste siitä että heikollakin eväillä varustettu ihminen voi menestyä elämässä.
- Anonyymi
Teuvon ominaisuudet elämän eri saroilla on linjassa perussuomalaisten arvoihin ja ajatusmaailmaan.
-Juoppo
-Varas
-Naisten pahoinpitelijä
-Seksuaalihäirikkö
-Tuomittu rikollinen
Tässä kiistatonta kertomaa Hakkaraisen saavutuksista.- Anonyymi
Niin mutta kuka muu pistää piikin auki äänestäjille pubissa?
Hakkarainen jokatapauksessa voi vielä toimia politiikassa mukana.
Harmi, että piilossa vielä olevat epäselvyydet pakottivat Haglundin menemään piiloon ja lopettamaan politiikassa. Vai alkoiko nokkosihottuma vaivaamaan?
- Anonyymi
Hakkaraisen älykkyysosamäärä on perussuomaisten korkeimpia.
- Anonyymi
Mitä voittajien kokoon tulee, kyllähän Heinäluoma on paljon suurempi kuin Hakkarainen.
- Anonyymi
teuvosta tulloo rysselin herra. unohtaako se meijät vanahat ryyppykaverit? ei se kyllä vaalien välilä paljo tarjonnu, vähä ennen vaaleja kyllä.
- Anonyymi
Rysselissä on enemmän juoppoja, kun Teukan kotikylällä.
- Anonyymi
Rysselin hienot juomamerkit pistävä Teukan vattan kuralle??
- Anonyymi
Teukka on siinäkin asiassa isänmaalinen ja ostaa vain suomessa valmistettuja virvokkeita, muista mepeistä en menisi takuuseen.
- Anonyymi
Näytä Teukka rysselissä mistä suomalainen ryyppymies on tehty.
- Anonyymi
Teukka juo kuulemma parissa päivässä itsensä Junkkerinkin pöydän alle? Se kyllä järkyttää EU herroja paljon enemmän ja natisuttaa koko lafkaa liitoksostaan kovemmin, kuin mitkään perusputinistien vehekeilyt ja yhteistyökuviot??
- Anonyymi
Ei mene Teukalla kun pari tuntia ja Junkkeri on pöydän alla paskat housussa, mutta onneksi Katainen tulee vaihtamaan miehen puhtaisiin.
- Anonyymi
Venäläinen valkoinen valas ilmestyi Norjan rannikolle.
Kokoomus lähettää Suomen valkoisen valaan aina Brysseliin. - Anonyymi
Juntti-Jungner - Hakkaraisen vihamies raivoaa twitter-tilillään
Jungner tunnetaan myös nimellä Random 400 Nobody (vain 400 ääntä kuntavaalessa)
Lokka on seuraillut Jungnerin kateellisia twiittejä
Jungner kännissä keskellä päivää?
Junes Lokka 27.5. Tyyppi on puhuvinaan Teuvosta todellisuudessa kuvaa itseään
"Mikael Jungner @MikaelJungner
Replying to @RikkinenSirpa
Hänen toimiaan ei seurata Suomessa. Hän unohtuu Suomen mediasta. Ja Brysselissä hän on vain tuntematon, kielitaidoton, keski-ikäinen mies, joka ei juurikaan kiinnosta. Ahdistava yhdistelmä. Tämä ei ole vinoilua, olen hieman huolissani Teuvosta, jonka siis tunnen" - Anonyymi
Eduskuntavaalit yli 8000 ääntä.
EU-vaalit lähes 29000 ääntä.
Kyllä nyt oli Teukka-jytky. - Anonyymi
Kun Teuvo Hakkarainen siirtyy europarlamenttiin ja hänen tilalleen eduskuntaan nousee Toimi Kankaanniemi, taso molemmissa kasvaa.
Mutta miten hyvin Teukka osaa saksaa ja etenkin ranskaa? Pelkällä erinomaisella englannin taidolla on vaikea nousta nopeasti vaikutusvaltaisiin asemiin. Ranskan taito on suorastaan välttämättömyys työskenneltäessä Marine Le Penin kanssa samassa ryhmässä .Kädet on kuitenkin syytä pitää kurissa, vaikka Marine onkin lähes yhtä vetävän näköinen mimmi kuin Veera Ruoho.- Anonyymi
Marine Le Pen ja Teukka suukottelevat päivittäin, kun kohtaavat, eikä joudu siitä syytteeseen niin kuin suomessa, sillä Teukka on omaksunut eurooppalaiset käytöstavat jo ajat sitten.
- Anonyymi
Hakkaraisesta seuraava suomen komissaari, mutta rinne puuhaa seuraavaksi komissaariksi naista vaikka 2014-2019 jäsenmaitten 28 peräti 9 oli naisia.
- Anonyymi
Valhemedia "Demokraatin" linkin otsikosta luulin, että Teukalle on Brysselin koneessa lyöty raudat ranteisiin.
Näin valhemediat otsikoinneillaan luovat mielikuvia. Piti vaivautua avaamaan linkki ja lukemaan sepustus kokonaisuudessaan.
Mahdollisesti jopa NL:n Pravda (Totuus) aikoinaan oli rehellisempi kuin suomalaisen vasemmiston roska-aviisit.
Vahinko, että Venäjän Ääni / Sputnik lopetti suomenkieliset sivustot.- Anonyymi
Sputnik on Venäjän valta- eli valhemediaa. Eli Venäjän eliitin asialla.
- Anonyymi
Tämä oli Suomalaisten protesti EU vastaan.
Hakkarainen lähetettiin EU-parlamenttiin. - Anonyymi
Lähes 29000 Suomalaista ei voi olla väärässä.
Kansa on puhunut pulinat pois.
Kyllä kansa tietää. Syy siihen, ettei Teuvo ei puhu saksaa tai ranskaa ei ole hänen. Syy on RKP:n ja puolueen takana olevien pakkoruotsin vaatijoiden. Toivottavasti Teuvo tekee EU-parlamentissa aloitteen EU-direktiivistä, jolla ruotsi vaihdetaan saksaan tai ranskaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,834453Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu243208Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt392874Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1162675Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod172529Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka432457- 132344
Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132275MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142055Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S281717