Tekikö Lii turhaa työtä?
Vasemmiston Andersson on opiskellut venäjän kieltä ja kulttuuria.
Hän kannattaa viisumivapautta Venäjän kanssa.
Lähde: wikipedia
Vasemmisto ei kelvannut venäjälle
10
70
Vastaukset
- Anonyymi
Minä olen todella ylpeä näistä Suomen nuorista politiikan naisista. Nostan hattua vaikka olisi mistä puolueesta. Politiikka on näyttäytynyt vanhojen väsyneitten herrojen temmellyskentältä. Lisää tätä naisvoimaa pliis!
- Anonyymi
Kaikilla on himonsa ja kiihkonsa.
- Anonyymi
Hölmöllä on hölmöjen lisääntymishalut.
- Anonyymi
Ainut nainen jota voi kutsua naiseksi on Laura Huhtasaari. Hänen vakaa olemuksensa ja isänmaastaan huolehtiminen on järkähtämätöntä ja liikin voisi ottaa opiksi miten pysytään asiallisena ja kunnioitetaan suomalaista demokratiaa ja pysytään penkillä ilman onnetonta huitomist ja räpellystä.
Laurasta tulisikin ottaa nopeasti kopioita - pahvi-Laura jokaiseen PS-kotiin sisustuselementiksi!
Kukapa ei haluaisi olla Suuren ja Mahtavan kaveri:
https://www.youtube.com/watch?v=qupkSLX8cIYKommunistit ovat tehneet historiallisen hienoa yhteistyötä Neuvostoliiton kanssa.
Nyt Venäjä nauraa kotimaisille kommunisteillemme.- Anonyymi
Venäjä nauraa ja hyppelehtii hourupäisenä lahtaamiensa suomalaisten punikkien hautojen päällä.
Naurattaako sinuakin?
- Anonyymi
Vas.liitto on todellinen Venäjän ystävä, on aina ollut. US:n Puhhevuoron blogeissakin näkee kuinka juuri äärivasemmistolaiset ihailevat Venäjää.
- Anonyymi
Venäjän jumalointi on komujen geeneissä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721147
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37551Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t216500Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45492- 49487