Hyvää huomenta!

Hyvän mielen keskustelu.

Halusin vain toivottaa hyvää huomenta.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Huomenta rakkaalle! Sulla hyvä aamu vai.

Äänestä
  • No siin siin. Paha ääninen mopo herätti kyl makoisista unista, mutta onhan vapaapäivien aamut kivoja. Lämmin sänky, eikä kiirettä.

    Äänestä

Huomenta stalkkaajille ja mielenhäiriöisille kyttääjille. Toivotan teille eheytymistä ja parantumista, riippuvuudestanne irti pääsemistä. Älä anna periksi. Vielä koittaa päivä, jolloin pääset kiinni normaal elämästä ja saat jättää taakse rankan elämäsi sekoiluineen.

Äänestä
  • Ihan varmasti! 2 viikkoa on vuosi ja monta muuta vuotta ollut. En usko enää sanaakaan tuota roskaa. Aina sama älytön möngerrys. Olutta ja muita siitä on päivä tehty eikä lupauksista jotka eivät koskaan toteudu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hyvän mielen keskustelu.

Halusin vain toivottaa hyvää huomenta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu