Onko teidän pojilla tai miehillä?

Anonyymi

Onko teidän pojilla ja miehellä esinahka aina taakse vedettynä itselläni on 4 poikaa 13,15,17,20 ja heillä kaikilla on esinahka aina takana eli terska aina paljaana miehelläkin on esinahka takana mies on 48 vuotta vanha ihanaa katseltavaa muuten ne paljaat terskat 😍 no kysyimpähän vaan että onko mun perhe ainut jossa kaikki pitää esinahan aina takana ja ainiin lapsien molemmilla ukeilla on esinahat aina takana myös

4

176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minulla ei ole, paitsi silloin kun seisoo, ei esinahka riitä terskan päälle.

    • Anonyymi

      n70mies Ollut paljaana 12-13 vuotiaasta lähtien.

    • Mullakin ollut koko ajan paljaana siitä saakka kun seisoi ensimmäisiä kertoja. Täysin normaalia, ja ihanaa :)

    • Anonyymi

      Kuulostaa oudolta, että kuvauksen mukaan naisella / äidillä on katseyhteys jo tuonkin ikäisten poikien alastomuuteen. Toivottavasti avaus on pelkkä feikki.

      Mitä liikkuvien asentoon tulee, niin se riippuu yksilöistä johon vaikuttaa esinahan pituus, sekä sauvan lepopituus.

      Voisi olla jopa ideaalia jos liikkuvat peittävät koko komeuden, sillä vuosien saatossa aina paljas terska alusasuja vasten hiertyen riskeeraa vaikuttaa tuntoherkkyyteen.

      Ympärileikkaus puolestaan on mieletön asia ellei sille ole joisskain poikkeustapauksissa jokin aivan oikea medikaalinen edelletys. Toisaalla olevissa "kulttuureissa" fundiksien järjettömät ja epäloogiset (pakko-)dogmit vaativat jopa tuota toimenpidettä.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      144
      6232
    2. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      193
      3864
    3. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      479
      2743
    4. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      31
      2741
    5. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      201
      2365
    6. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      185
      2033
    7. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      134
      1495
    8. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      58
      1314
    9. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      37
      1294
    10. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      89
      1064
    Aihe