Onko teidän pojilla ja miehellä esinahka aina taakse vedettynä itselläni on 4 poikaa 13,15,17,20 ja heillä kaikilla on esinahka aina takana eli terska aina paljaana miehelläkin on esinahka takana mies on 48 vuotta vanha ihanaa katseltavaa muuten ne paljaat terskat 😍 no kysyimpähän vaan että onko mun perhe ainut jossa kaikki pitää esinahan aina takana ja ainiin lapsien molemmilla ukeilla on esinahat aina takana myös
Onko teidän pojilla tai miehillä?
4
327
Vastaukset
- Anonyymi
Minulla ei ole, paitsi silloin kun seisoo, ei esinahka riitä terskan päälle.
- Anonyymi
n70mies Ollut paljaana 12-13 vuotiaasta lähtien.
Mullakin ollut koko ajan paljaana siitä saakka kun seisoi ensimmäisiä kertoja. Täysin normaalia, ja ihanaa :)
- Anonyymi
Kuulostaa oudolta, että kuvauksen mukaan naisella / äidillä on katseyhteys jo tuonkin ikäisten poikien alastomuuteen. Toivottavasti avaus on pelkkä feikki.
Mitä liikkuvien asentoon tulee, niin se riippuu yksilöistä johon vaikuttaa esinahan pituus, sekä sauvan lepopituus.
Voisi olla jopa ideaalia jos liikkuvat peittävät koko komeuden, sillä vuosien saatossa aina paljas terska alusasuja vasten hiertyen riskeeraa vaikuttaa tuntoherkkyyteen.
Ympärileikkaus puolestaan on mieletön asia ellei sille ole joisskain poikkeustapauksissa jokin aivan oikea medikaalinen edelletys. Toisaalla olevissa "kulttuureissa" fundiksien järjettömät ja epäloogiset (pakko-)dogmit vaativat jopa tuota toimenpidettä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2962666- 1981021
- 62845
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti143787- 59682
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?18581- 51555
- 41555
- 55505
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52504