Virtuaali valuutoissa ollu nousua jo pitkän aikaa

Tuottoa tulee, hyvältä vaikuttaa aika pitkän hiljaiselon jälkeen..
9162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Nyt on odotettavissa laskua, joten ...

Äänestä
  • ja nousua

    Äänestä

Ja se tuotto tulee hyväuskoisten luusereiden taskusta!

Mistä muualta? Miettikääpä hetki.

Äänestä

Joojoo, ja sitten mä heräsin

KYRPOVALUUTAT tuovatkin TAPPIOTA mutta en KEHTAA tunnustaa sitä.
Ei teistä kukaan ole mitään eläkerahoja tehnyt KYRPOVALUUTOILLA.

MUAHAHAMUAHAHAMUAHAHAHHAAAAAA

Poijjaat!! Taasen!

Äänestä
  • Ei olekkaan mutta enemmän siellä kryptovaluutoilla saa kaukan hedelmäpeleistä tai veikkauksen peleistä. Nytkin kryptoja voi hajauttaa jo niin paljon että yhden kryptovaluutan lasku ei paljoa haittaa. Toiseksi ne seilaa ylös alas koko ajan, enemmäkseen pientä nousua on kuitenkin ja suunta on kasvuun kokonaisuudessaan.

    Laita pieni summa sinne hajautettuna niin vuoden päästä se on hyvinkin kasvanut moninkertaisesti.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei olekkaan mutta enemmän siellä kryptovaluutoilla saa kaukan hedelmäpeleistä tai veikkauksen peleistä. Nytkin kryptoja voi hajauttaa jo niin paljon että yhden kryptovaluutan lasku ei paljoa haittaa. Toiseksi ne seilaa ylös alas koko ajan, enemmäkseen pientä nousua on kuitenkin ja suunta on kasvuun kokonaisuudessaan.

    Laita pieni summa sinne hajautettuna niin vuoden päästä se on hyvinkin kasvanut moninkertaisesti.

    Nousun maksavat hyväuskoiset hölmöt. Kurssi manipuloidaan sellaiseksi, että huijarit ja muut loiset saavat maksimaalinen määrän oikeaa rahaa. Jos riitävän monta hölmöa alkaa myydä, kurssin annetaan taas romahtaa.

    Äänestä

Tosi hidasta nousua, enemmän kuin toki jos johonkin muuhun sijoittaisi.
Isoilla sijoituksilla tekisi hyviä voittoja kryptoilla, kun kurssi pompsahtaa muutamaksi tunniksi hirmu nousuun niin sillä tienaa.

Äänestä

Mitä kautta sijoitatte bitcoiniin? Mikä olisi helppo tapa laittaa siihen vähän rahaa. Tosin kaikki ko asiaan liittyvät huijaamiset mietityttää.

Äänestä
  • Kannattaa miettiä vielä muutama vuosi ja sitten vähän lisää.

    Kaikki perustuu sinunlaisiin rahamiehiin. Rahaa on joku ihmeen pakkomielle lahjoittaa huijareille. Joku on joskus voittanut jotain. Siis miksen minä? Tuo ajatus pyörii yötä päivää päässä.

    Onko lotto hyvä sijoitus? On, koska ...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuottoa tulee, hyvältä vaikuttaa aika pitkän hiljaiselon jälkeen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu