Kunhan sanon
Suhde saa loppua tänään... ei tämä ole mistään kotoisin...
Suhde saa loppua tänään... ei tämä ole mistään kotoisin...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Hyvä, että ymmärrät sen vihdoinkin.
Ei tämä ole itsestäni kiinni.
Ei tietenkään, eihän se koskaan ole..
Yksi asia ei tarkoita koskaan... noh... mielummin juttelen vaikka tuhkakupille...
Röh-Röh-Frederik kai sitten... röhkii kuin sika tuo homo.
Ihanaa eroatko miehestäsi? Sittenhän me voimme alkaa tapailemaan <3
Ketkä me?
Sinäpä sen sanoit, ihan turhaa, kaikki.
Miehes on onnenpoika kun pääsee sinusta eroon.. Eihän kukaan terve tommosta kestä..
Aij... Eipä mulla miestä. Totesin vain tuota samaa, mitä aloittaja itsekin toivoo että hänelle kerrotaan että turhaa, kaikki. Hän sen sanoi. En minä.
Tuntui vain itsestäkin samalle yks oma henk koht asia niin kommentoin.
Jos se tuntuu turhalta niin Ok. Ei kai siinä...
Olisihan sen toisenkin varmaan hyvä tietää.
Tarkoitus täällä kai että saa mielipiteensä sanoa? Vai eikö vastaus kelvannut? Olisi pitänyt sanoa että nooh, äläs nyt, kyllä se siitä. Jne.?
Eihän se silloin "turhaa kaikki" ollutkaan,vai?
Tällainen jännä käänteispsykologia joka yleensä toimii täällä näihin tiettyihin juttuihin.
Pieni lisäys aikaisempaan että "ei kukaan terve kestä". Mua vai 😂? Mistä arvasitkin noin oikein? Kertoisitko..
Kauan sä jaksat tätä monologia?
Just aattelin että "ihan turhaa kaikki". Poistun. Se mielikuvitus mieskin on onnellinen kun pääsee minusta.
Arvelin näin koska tulet tänne palstalle toteamaan asian, mutta miehellesi et kuitenkaan kerro.. ;)
Ei tainnu olla aloittaja.
Sun täytyis varmaan sitten sanoa se muualla kuin täällä niin, että suhteen toinen osapuoli myös tietää.
Kyllä mä sitten kerron, jos loppu on.
eihän sen mitään tartte sille toiselle sanoa. Kyl se viimistään siin vaiheessa tajuaa, kun aapeeta ei enää ole näkynyt kuukauteen.
Niin niin.
Mun mielestä suhde kantsii lopettaa myös, jos tuntuu, että toisesta tuntuu pahalle. Mua ainakin ittee myös ahdistaa ja rupee tuntuun pahalta sillon. Vielä jos toinen syyttelee kaikesta mahdollisesta.