Ihanaa mul on syöpä...

...oon hirveesti itkeny

Melkein näin viestitti tussusuttura jossain istgramissa. Joel on vieressö tukemassa kun näppylää leikataan.

Mulla on joku myhkyrä persreijässö ..kutiaa....tulisko joku sutturamuttura pitään kädestä kii...???
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minun puolesta voisi vaikka kuolla ei kiinnosta! Jotkut lähteet aikasemmin jotkut myöhemmin!

Äänestä

Joel on huolissaan kun sen jormassa on nyt syylä. Uskaltaako hän tuupata sitä oikein mihinkään. Joutuuko joel nyt leikkaukseen. Kuka tulis pitää kiinni.

Tuli syylä mistä?? On kysymys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

...oon hirveesti itkeny

Melkein näin viestitti tussusuttura jossain istgramissa. Joel on vieressö tukemassa kun näppylää leikataan.

Mulla on joku myhkyrä persreijässö ..kutiaa....tulisko joku sutturamuttura pitään kädestä kii...???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu