Nyt kun juha sipilä pääsee työmiesten puolueiden kanssa pelaamaan yhdessä tulee hienoa tulosta. Oikein hieno päätös nostaa lapsilisiä neljännestä lapsesta eteenpäin. Keskusta lähtee taas nousuun. Mielestäni pitäisi yli 6 paikkaiset henkilö ja pakettiautot myös laittaa verovapaiksi yksityiskäytössä. Eli autoverot ja käyttövoimaverot pois.
Vastaukset 1
- Anonyymi
" Mielestäni pitäisi yli 6 paikkaiset henkilö ja pakettiautot myös laittaa verovapaiksi yksityiskäytössä. Eli autoverot ja käyttövoimaverot pois."
Miksi ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t71920Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227813Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️67748- 49664
On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien59568Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh26533- 46507
Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞26504Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä29489- 35489