Toukokuun KB4499164 päivitys,joka ei ole autom, muutti koneen teeman,aeron.ikkuna värit ym . alareunan palkki oli valkoinen ja muistutti XP edeltäviä versioita,sekoili,hidastui.
Päivityksen poisto palautti laitteen entiselleen. Pitäisi muistaa aina ennen asennusta etsiä tietoa engl netistä onko ollut ongelmia,nyt unohtui koska kaikki on sujunut hyvin. W10 tuputuksen torjuin helposti.
W7 Päivitysongelmia
Anonyymi
1
84
Vastaukset
- Anonyymi
Onneksi Win 7:n päivitykset loppuvat pian ja olet sen jälkeen saapunut rauhan satamaan. Ensi tammikuun jälkeen kukaan ei enää tarjoa uutta ja nykyaikaisempaa, vaan saat rauhassa iloita siitä kun hakkerit juhlivat koneellasi.
Koeta jaksaa vielä kesän ja joulun yli. Sitten koittaa the tammikuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2317746
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s455260- 594822
- 763497
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko162035Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗321981- 311849
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹441707- 371649
- 1631489