Löysikö Katariina muinaisuskon?

6199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Katariin parka harhailee new ae-opeissaan. Hän on ollut masentunutkin. Hän on eksyksissä!

1Äänestä
  • Katariina ei tiedä myöskään onko pimpero parempi ku jöpötin.

    Äänestä

Näyttää siltä, että ateismi tosiaan johtaa kivikaudelle.

Äänestä

Katariina on löytämässä totuuden äärelle.

Äänestä

Ihan mielenkiintoista, eikös ollut joku Lehto tai joku vastaava, joka pyörii tämän luonnonuskonnon ympärillä.

Onko kukaan tähän toimintaan tutustunut.

https://lehto-ry.org/lehto.html

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Katariina Souri kertoo suhteestaan luontoon ja sivuaa vanhasuomalaista luonnouskoa.

https://kotiliesi.fi/ihmiset-ja-ilmiot/luonto-ihmiset-ja-ilmiot/katariina-souri-kiinnostui-luonnonuskonnoista-metsassa-kytkeydyn-noitien-energiaan/?fbclid=IwAR3UlVWXaZDSjfJFkmwru5Gm-qX6Q7Uu1fYHBUX1MfqgLbFRkvlu4k5XCbk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu