Lady Jansen uutisoi

Anonyymi

12

125

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En facessa ole enkä liity, mutta kiva lukea tuota.

    • Anonyymi

      Eikö Floor tiedä, että on olemassa Nightwishin virallinen sivusto? Vielä hiljaisempi kuin S24-Nightwish, mutta kuitenkin.:) http://nightwish.com/fi

    • Anonyymi

      Kenellä on oletuksena, että jokainen käyttää Facebookia.

      Minulle kolahti tuo samainen kirjelmä sähköpostiini, olen nähkääs postituslistalla, jonne voi kuka vaan ilmoittautua Floorin kotisivuilla.

      Nightwishin virallisia kotisivuja tulee katsottua tosi harvoin. Niin se vaan menee, että nykyään asioita seurataan muualta kuin eri tahojen omilta sivuilta.

      Hyvä, että Floor tulee pitämään meidät ajan tasalla.

      • Anonyymi

        Newsletter tilattu!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Newsletter tilattu!

        En aio liittyä Facebookiin, en edes Floorin takia, mutta kerro, miten Newsletter tilataan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En aio liittyä Facebookiin, en edes Floorin takia, mutta kerro, miten Newsletter tilataan.

        Floorin kotisivulta ainakin. https://www.floorjansen.com/


      • Anonyymi

        Juu, kotivulta just.

        Viralliselta.


      • Anonyymi

        Juu, kotivulta just.

        Viralliselta.


      • Anonyymi

        Juu, kotivulta just.

        Viralliselta.


    • Anonyymi

      Bändi on olevinaan maailmanluokkaa, mutta markkinointi on autotallibändin tyylistä.

      • Anonyymi

        Siihen tässä kaivattaisiinkin aktivoitumista. Voisivat Nuclear Blastilta potkia persuuksiin suojattejaan, kun ei ala kuulua luvattua live DVD:tä tai muitakaan kuulumisia bändiltä. Levyä tekevät, mutta eipä siitäkään mitään ole mainittu, kuin sivulauseessa. Epäammattimaista. Voisivat suosiolla lyödä hanskat tiskiin, jos ei meininki ja markkinan muuttumisen seuraaminen kiinnosta.


    • Anonyymi

      Kukaan ole vahingossakaan vihjannut tekijänikeuslakien rajamaillakaan, missä nyt mennään. Yhtiön omistusprosenttien muuttumisen perusteella ounastelen Kaitsun jatkavan, mikä passaa miulle mainiosti. Maestron odottelen jäävän pikapuoliin taustavoimiin kosketinsoittajan pukilta.:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6294
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3783
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3140
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1696
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1388
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1320
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      949
    8. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      946
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      870
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      849
    Aihe