olen päälle parikymppinen nainen, seurustellut kaks kertaa, molemmat oli muutaman kuukauden mittaisia. yhdenyönjuttuja on tullut aika paljon tehtyä, ja neitsyys meni aikoinaan yhdelle yhden yön säädölle.
ongelma on se, että seksi on saatanan ahdistavaa, vastenmielistä, kiusallista rynkytystä. en saa siitä yhtään mitään irti, koen sen aivan turhana. en tiedä olenko ihan a-seksualikaan, koska jollain tavalla haluan sitä silti, mut en silti. helpompaa elää ilman sitä nöyryytystä. se on vaan häpeällistä, ahdistavaa.
no nykyinen säätöni koittaa kaikin tavoin päästä pukille. mutta mä en haluais. olen saanu sen mielen käännytettyä sanomalla että on menkat, mutta ei sitäkään voi kohta enää käyttää tekosyynä. se on tulossa viikonloppuna taas yöks, ja vaikka se on muuten ihana ja koen että oon ihastunut ja tunteita on, en mä halua seksiä siltä. tuntuu että nolaan itseni ja sit jos se kerran pääsee rysäyttämään rojut rönttöseen niin sit se pettyyki, ku ei se oo niin ihmeellistä. enkä mä oikein ikinä tiedä miten päin pitäis olla ja on niin kiusallinen olo olla siinä lettu levällään ja odottaa että no joko se jätkä tuikkas sisään ja sit vaan maata siinä ja olla ryskytettävänä. en ymmärrä seksin hehkutusta.
mitä teen?
seksi on ahdistavaa
5
205
Vastaukset 5
- Anonyymi
Nuoret miehet haluu usein vaan käyttää naista spermarättinään, eli vai lauetakseen itse.
Masturboitko ikinä, saatko orgasmia silloin? Jos orgasmi kokematta, ei se pelkkä rynkytys varmaankaan paljoa kiihota sua. Harjoittele omatoimisesti klitoriksen hyväilyä, hommaa vaikka vibra niin homma helpottuu. Kun omin päin onnistuu, voi saman toistaa helpommin hiukan miestä opastamalla, kun tiedät millainen hyväily itsellesi toimii.
Kun mies pyrkii seksiaktiin, nainen voi pyytää melkein mitä vaan, eka nuolet mua kunnolla esim. Tai että tarviin pidempää esileikkiä että ehdin lämmetä.. Kehotan oikeesti kokeilemaan seksiä jonkun vanhemman miehen kanssa joka ymmärtää naisen tarpeet kanssa ;) Luovuta vasta jos sekään ei tunnu hyvältä ...
Ehkä aloittaja ei ole saanut missään vaiheessa rauhassa harjoitella ja puhua seksiin liittyvistä asioista partnerilleen.
Itse etsin neitseellistä partneria....Minun kanssa voi välillä vaihtaa asentoa ja pääsee kokeilemaan erilaisia juttuja.
Klitoriksen käsittelyyn on myös välineitä saatavilla ja nekin voi olla mukana kahden välisessä seksissä.
Ei seksin pitäisi olla koskaan nöyryyttävää, eikä häpeällistä......
Noh, aloittajaa en voi auttaa kun noita pertnereita näkyy jo kuitenkin olleen..
Neitseelliset naiset voivat kirjoittaa minulle.Ota maksulline äijä illaks ja tee sen kans mitä ikinä keksit.. Ei mitään paineita ja saat pitää hauskaa. Sit ei pitäs enää nii pal jänskättää.
- Anonyymi
Ei sun vikaa, miehet pitäisi kunnoitaa näistä seksissä, esim, kun harrastan vaikka kaverin kanssa aina mä kunnoitan sitä, että hän tuu 1-4 kerta sitten mä tuun. Eli mies kannatta käyttää tunteita naisen kanssa. Jos haluaisit kokeilla, niin tervetuloa. M30v.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a456925- 56589
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o160573- 51555
Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä165535Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.232514Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.72467Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20446Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta91440Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht187430