Erektionapeilla kunnon seisokki

Anonyymi

Jep ja oon kokeillut silloin tällöin tollaista lääkettä ihan vain seisotteluun iltaisin ja pornopätkien katseluun omassa rauhassa.

Useinmiten en käytä lääkettä ollenkaan, mutta sit seisokki ei ole niin hyvä ja kova, pitkäaikainen.

Stondis on kyll upea ja tykkään, kun oma elin jaksaa seista kovana pitkän aikaan. Joskus innostun jutteleen samanhenkisen kaverin kanss chatissa tai jopa esiintymään camissakin. Kiimasta touhua kyll.

Kulli kovana aika menee nopeasti ja kiima polttelee kivasti. Olen opetellut, etten runkkaa loppuun asti heti parin tunnin jälkeen pornopätkän tai kaverin ruiskimisen jälkeen camissa. Tykkään jatkaa ja pystynkin muutaman tunnin yhtämittaiseen seisotteluun. Joskus en ejakuloi ollenkaan, vaan menen kulli kovana nukkumaankin.

Olis kyll kiva tietää, onko muita samanlaisia seisottajia?

4

273

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No todellakin on meitä muitakin. Runkkailen usein tuntikausia pornoa katsoen ja pilleri ansiosta seisokki on upean kova. En yleensäkään laukea, vaan jossain vaiheessa on vain pakko lopettaa ja sitten jatkan seuraavana päivänä, pillerillä tai ilman. Menee joskus päiväkausia ilman orkkua. Aina vain kiima kasvaa edellisestä kerrasta. Hieno tunne.

    • Muuten ihan jees, mut tulee hirvee hedari aina seuraavana päivänä!

    • Anonyymi

      No, joo.
      Oikein, kun haluan nautiskella omasta kivasta: erektionapin nielaisu. Tosin ilta ja seuraava aamu pitää olla vapaita.
      Mulla ainakin yhtä seisokkia yli kellon ympärys. Saan runkata ja nautiskella kokoajan, kattoo pornoa ja jutella chatissa muiden ittensä vemputtajien kanssa. Illan aikana saan muutaman kerran orgasmin, tosin spermaa ei kyll tule viimesillä vemputuksilla. Pelkkä orkkua vain, jotka tulee lujaa, ett silmissä hämärtyy.
      Yöllä varmaan ei seiso niin kovasti, kun nukun, mutta aina kovana aamulla herätessä. Silloinkin saan runkata kerran pari, ennenkuin alkaa seisominen helpottaan.

      Mitään sivuvaivoja ei ole ollut, edes päänsärkyä. Jos ei oteta huomioon turvoksissa olevaa kullia pari seuraavaa päivää.

    • Mistä ja mitä nappei ootte tilaillut?

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      64
      3202
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      24
      2978
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      51
      2872
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      56
      2678
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2568
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      48
      2540
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      53
      2311
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      2198
    9. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2088
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2082
    Aihe