"On tullut tuore päätös okieudelta, että kokousten pöytäkirjat ovat julkisia eikä salaisia niin kuin Marco on vaatinut. Ainoastaan todistajien yhteystiedot ovat salaisia. Marcolla on viikko aikaa antaa vastineensa tähän."
Mukavaa lomaa???
Mukavaa lomaa???
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei haittaa lomaa mitenkään
Hehhehheehe.
Vai muka loma...
Hehhehheehe.
Vai muka loma...
Hehhehheehe.
Vai muka loma...
Lomaa piristää mukavasti oikeudenkäynti Maidanin aikaisista törkeyksistä, joista syyttäjä vaatii Marcolle 6 kk ehdollista vankeustuomiota. Tuomio on luvassa 18.6.
Mikä loma. Eihän se töissä käy muutenkaan. Itse käyn ja joudun veroilla maksamaan tämän paskasakin tekemiset
Verollasi ylläpidät sossuja, jotka aina ahdistelee tätä perhettä, koska todellinen paskasakki tekee aiheettomia ilmoituksia sossuun. Että ihan kuule se on sinun ja kaltaistesi vallassa kuinka pitkään homma jatkuu eli sossun väärinkäyttö.