Sekaisin päästäs noiden jätkies kanssa...😆
Mitä enemmän rotta sen sopivampi sulle...oot rotta itekkin. Hissukoita sanotAA hiiriksi.
Mitä enemmän rotta sen sopivampi sulle...oot rotta itekkin. Hissukoita sanotAA hiiriksi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Tsot tsot nyt pitäisi olla spesifimpi!? Kenelle ässälle puhut? Tämä ässä ei ole melskannut koskaan useiden kanssa eikä viimeisten 10 vuoden aikana yhdenkään kanssa, joten nyt hittoon noiden ässäviestien kanssa. SE YKKÖSÄSSÄ TÄSSÄ NIIIH
Ei tällaisia tarvitse omia, mikä ihme teitä oikein vaivaa heikko itsetuntoko?
Joo tää ei ollut mulle mutta piti varmistaa, kun on yritetty tuotakin roolia minulle tuputtaa.
Etkö trollia tunnista? Vai olitko sama vastaaja.
Onko kyseisellä Ässällä lapsukaisia vai onko ne otettu huostaan?
Varmaa on vahinkoja jo...
Jäi miehelle erossa, kun ämmä jatkoi vain päihteiden käyttöä.
Juu niin arvelinkin
Juu niin arvelinkin
Juu niin arvelinkin
Minulla kyllä tulee tuosta aloituksesta mieleen että ovatko kaikki ässät tuollaisia vai onko tuo ässä niin aktiivinen että kaikki kertovat vain yhdestä ässästä.
Sivusta voin sanoo, et todennäköisesti se on just se yks ässä. Pitkä ja hoikka kotka. Vie miehen kuin miehen.
Taitaa olla alkoholistipiireissä aika tuttu näky.
Miksi sä vedät tätä alkoholisti läppää? Kannattaa nyt vaan muistaa se kunnianloukkausraja.
Ei kato voi tehdä ihan mitä vaan. Muista se raja.
Hiljaisuus ja rauhallisuus on voiman merkki. Ne jotka nostaa ääntään ja hermostuu helposti on henkisesti heikkoja. Kannattaa lukea Robert Greenen 48 laws of power.
Henkisesti heikkoja on ne jotka niitä ei ilmaise vaa itsee seläntakana😂
Rottailua...
Millä aikajanalla!?
Millä aikajanalla!?
Millä aikajanalla!?
Hiljaisuus ja rauhallisuus on voiman merkki. Ne jotka nostaa ääntään ja hermostuu helposti on henkisesti heikkoja. Kannattaa lukea Robert Greenen 48 laws of power. Ellet halua olla tyhmä juntti, kuten suurin osa suomalaisista miehistä.
Tietkö mistä tietää tyhmän naisen suhteet on lyhyitä ja miehet vaihtuu ku sukat...mut sillä perseenjaolla pärjää hyvin elämässä joten se on voimavara..
Sori en ole sun ässäs, enkä myösään ole nainen, annoin vain vinkkiä sulle, kun et tunnu ymmärtävän elämästä vielä mitään.
T. P mies
Sori en ole sun ässäs, enkä myösään ole nainen, annoin vain vinkkiä sulle, kun et tunnu ymmärtävän elämästä vielä mitään.
T. P mies
Onko kyseinen ässä Mansesta?
Suomalaiset miehet ovatkin kyllä aika keskenkasvuisia. Lapsellisia. Typeriä.
Mene maailmalle niin huomaat suomalaisten miesten olevan sieltä vakavammasta päästä, esim. ranskalaiset tai italialaiset miehet ovat aivan toisella tasolla noissa kahdessa viimeksi mainitsemassasi :DD
Ässä mieli.