Tsemppaaja hoi !

Onko tsemppaaja täällä paikalla? Nyt tarvis taas....
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sairas akka sää nautit tästä...

Äänestä
  • Aloittaja on mies.

    Äänestä

  • No nainen olen, enkä voi sanoa nauttivani että joku tuntematon tyyppi syyttää mua jostain josta en tiedä yhtään mitään. Mutta kuuluu oalstan imagoon tuollainen että syytetään ja nakellaan, olen huomannut.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Aloittaja on mies.

    Niin on. Ja hyeenat jo kylmiä

    Äänestä

Eipä kuulu tsemppaajaa. Hyvät illan jatkot muille.

Äänestä
  • No mikäpä hätänä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No mikäpä hätänä?

    Antaa olla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko tsemppaaja täällä paikalla? Nyt tarvis taas....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu