Odotan sinua töistä. Olen niin ihastunut sinuun ja kaipaan saada koskettaa sinua. Ruoka on valmis, kun kuulen sinun tulevan kotiin. Vasta muutaman viikon olen olen saanut olla kanssasi, mutta sinä aikana olen huumaantunut ja oppinut niin paljon.
Tulen eteiseen halaamaan sinua. Suutelen ensin poskeasi, sitten kaulaasi ja huuliasi. Vastaat suudelmaani, mutta kerrot olevasi aivan puhki, työpäiväsi on ollut kiireinen. Pidän sinua sylissäni ja pyydän syömään. Sain eilen avaimen asuntoosi, jotta pääsin tänään lomapäivnäni järjestämään meille mukavaa iltaa.
Syömme hiljaa, katsellen toisamme, aivan kuin aikanaan työpaikalla, silloin kun kumpikin olisi halunnut enemmän, mutta kumpikaan ei saanut tehtyä aloitetta. Silmäsi ovat edelleen ihanat, hymysi kaunis ja kiihottava. Tulen taaksesi ja suutelen sinua hellästi, maistellen. Haluaisin vietellä sinut, mutta kaipaat lepoa, joten pikaisen yhteisen suihkun jälkeen siirrymme sohvalle makoilemaan. Hieron hartioitasi ja suutelen niskaasi hellästi, huomaan sinun vaipuvan uneen. Nautin siitä, että saan olla lähelläsi ja katsella sinua. Ihana seksikäs naiseni.
Olen itsekin torkahtanut, koska herään siihen, että suutelet minua vaativasti. En haluaisi avata silmiäni lainkaan, vaan odottaa "nukkuvana" mitä tapahtuu. Huulesi siirtyvät kaulalleni ja siitä rinnoilleni. Suutelet, nuolet ja imet rintojani taivaallisesti. Tunnen, että olet riisunut itsesi täysin alasti ja avannut minun kylpytakkini, joten kuuma vartalosi painautuu minua vasten. Yleensä minä olen ollut seksissämme aktiivisempi osapuoli, mutta nyt nautin suuresti siitä, että sinä hallitset tilannetta ja teet minulle, mitä haluat. En tiedä luuletko minun nukkuvan yhä vai oletko päättänyt olla kaikin tavoin rohkeampi, mutta kuiskaat minulle ensimmäistä kertaa rakastavasi minua. Mieletön onnentunne kulkee läviteseni ja vastaan sanoisihisi suutelemalla sinua.
Pyydät, että siirtyisimme makuuhuoneeseen. Toisiamme halaten ja suudellen siirrymme sängylle ja painat minut makuulle ja alat suudella vartaloani, siirtyen jokaisella suudelmalla alemmas, lähemmäs kuumaa ja märkää pilluani. Kun olet jo aivan lähellä, aloitat saman matkan varpaista jalkoja pitkin ylemmäs. Pysähdyt pitkäksi aikaa koskettelemaan sisäreisiäni, olen aivan kiimainen ja pyydän sinua koskettamaan pyhintäni. Kohta tunnen kevyen sipaisun pillunhuulillani. Teet minut hulluksi himosta. Haluan kosketusta ja haluan koskettaa. Pyydän sinua siirtymään 69 asentoon, jotta voin koskettaa sinua. Avaat reitesi ja ihanan kiimainen pillusi avautuu eteeni. Kosketan sitä hellästi kielelläni, vaikka haluaisin työntää kieleni suoraan sisällesi ja imeä klitoristasi lujaa. Koskettelen sinua kielelläni ja kosketusten välissä kerron miten hyvältä maistut ja miten paljon nautin sinusta ja sinun hyväilystä, samalla kun sinun kielesi ja sormesi tekevät taikojaan. Voihkin ja alan vapista odotuksesta, orgasmini on jo niin lähellä, että en muista nuolla sinua, joten painat pillusi tiukemmin suutani vasten ja hierot sitä huuliini, Tilanteen rivous ja sinun aktiivisuutesi saa minut laukeamaan rajusti.
Kun syke sisälläni alkaa laantua, nouset ja haet kaapistasi kaksipäisen dildon. Toistaiseksi emme ole käyttäneet leluja seksisämme, mutta nyt pyydät minua tyydyttämään sinut dildolla ja se kyllä sopii minulle hyvin. Otan dildon kädestäsi ja työnnän sen ensin sisälleni ja liikuttelen sitä hitaasti. Katsot minua silmät täynnä kiihkoa. Nousen päällesi ja työnnän dildon toisen pään sisääsi, Kun liikun, tunnen työnnöt sisälläni ja tiedän sinun kiihottuvan niistä myös. Jokaisella työnnöllä klitoriksemme koskettavat toisiaan ja se tuntuu järjettömän kiihottavalta. Otan nännisi suuhuni ja imen sitä jatkaen yhä naimistasi, imaisen sinua aina kun klittamme osuvat yhteen. Alat uikuttaa nautinnosta ja tiedän sinun laukeavan. Siirryn suutelemaan huuliasi ja jatkaen yhä naimista, kunnes sykkeesi rauhoittuu. Katson silmiisi ja sanon, minäkin rakastan sinua, kiitos että saan opetella tämän kaiken sinun kanssasi.
Löytöretkellä elämäniloihin
Anonyymi
2
4697
Vastaukset 2
- Anonyymi
Ihana
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://www.ryhmaseksi.pics/H/F4u5S3
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741193
- 1011160
Olet nainen ollut vaikein rasti
Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔751027Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta
https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen241023Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i24998Anteeksi J-mies
Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t126910Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!
Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m6858- 131850
- 58805
Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle
Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke27801Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol46701- 45686
Mihin Asiakirjat ovat voineet kunnasta kadota???
LUE kuinka verorahoja haaskattiin Yle: Ähtärin pandalaskelmat salattiin ja hukattiin - Satakunnan Kansa https://share.70682Koska Martina viettää aikaansa lapsiensa kanssa
Äiti vaan juoksee miehen perässä Tallinnassa, Lontoossa, Turussa. Kyllä oli kätilö oikeassa, kun sanoi, että ei olisi ka145681Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen
Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok132662Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen
Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast50642- 19637
Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille
Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.80622Pahkalassa tapahtuu
Mitäs on tapahtunut yöllä pahkalan kerrostaloilla.oli poliisia ja ambulanssia taas vaihteeksi12619- 48614